Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba, gyerek barát szálloda!...

Baba, gyerek barát szálloda! Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

ezer éve nem voltunksehol, fiam 2 éves, kiscsajom 4 hónapos, tavasszal mennénk valamerre, vagy akár most is...mehetnékev van :) Szeretnék kényelmes babababrát szállodtát kipróbálni, pancsolással, kajával, gyerekprogrammal....kiszúrtam ezt a bécsi hiper szuper helyet: Sonnentherme élményfürdő és Hotel Sonnenpark****

Ausztria, Lutzmannsburg, de valami iszonyat drága. Viszont nagyon bababarát, minden van ami szemszájnak ingere :) Itthon tudtok ajánlani valamit fele enyiért?2-3 éjjel, gyerekeknek külön szoba, kiságy, kád

Tudom persze ki lehet sprolni és felcuccolni mindenből itthonról, de mégis PIHENNI mennénk és szórakozni :)

(ja azt is tudom hogy 2 ilyen picivel nem lehet pihenni)na szóval tapasztalatok?helyek?árak?

Köszi


2012. jan. 8. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

persze van, csak nem tudom a nevét :D

én is szívesen elmennék, kértem is ajánlatot mert nem írják a honlapjukon, 90valahányezer lett volna egy hétvége :S

de ott minden a gyerekeknek készül, van bébiőr is a szobában, minden kicsi, több játszóház van a hotelban, majd biztos írja valaki a nevét :)

2012. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]



na egyből ki is dobta a google. most akció, 4 éjszaka egy gyerekkel 100E

2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Katalin panzió a Balatonnál.
2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zirc Szarvaskút
2012. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kolping, amit már belinkeltek. Tökéletesen baba és gyerekbarát, ott a Balaton, rengeteg látnivaló, én ennél jobbat nem tudok!
2012. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mi már többször voltunk ott. Igaz csak 1 gyerekkel,de tervezzük,hogyha megszületik a második kislányunk is,akkor 4-esben is elfogunk menni.


Szerintem simán meglehet csinálni azt,hogy kértek egy babaágyat,és visztek is egyet magatokkal,hogy ne kelljen ráfizetni a plussz egy szobáért... A két ágy simán elfér egy standard szobában! Mi amúgy is a fal felöli oldalra átraktuk a bekészített ágyat,a másikat meg amit vinnétek,az meg a másik oldalon elfér,meg még marad játékoknak is hely.. Mi a két fotelt,meg az asztalt beszoktuk tenni abba a kis részbe ahol van egy bemélyedés az erkélynél,és úgy szoktunk ott lenni..-persze ha spórolni akarnátok..

Most néztem,hogy a második gyereknél így alakul az ár: Gyermekkedvezmények:

4 év alatt első gyermek: ingyenes, második 4 év alatti gyermek: 9.990 Ft / 2 éj

Az étteremben vannak etetőszékek. A pincérek nagyon készségesek. A szállodában szokott lenni azthiszem hétköznap délelőttönként babaúszás is. Van játszószobájuk gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt (biliárd,darts,meg csocsó van azt hiszem..) Az én kislányom nagyon szeretett ott játszani. Igényes játékok vannak..,nem ilyen gagyik.. :) Hirtelen ennyi jutott az eszembe,de nézd meg a honlapjukat is..! :) Most mennem kell,de ha lesz valami kérdésed,akkor írj nyugodtan,majd még visszanézem a kérdésedet!

2012. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egerszalók Shiraz Hotel. Babaágy, babakád, baba étkészlet, etetőszék, játszó szoba. Vannak összenyitható szobák, ha külön szeretnétek aludni a gyerekektől. Nagyon jó, mi már 2x is voltunk. Legközelebb a felsőtárkányi Bambara Hotelt próbáljuk ki. Hasonlóan jó dolgokat hallottunk róla. Ja, és mind a kettő afrikai hangulatú, stílusú.
2012. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!