Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babának untiglan...

16 hónapos babának untiglan elég 18-20 fokban aludni igaz? Párom állandóan kiakad miért csak ennyi van a gyerek szobába mert ő 25 fokba alszik. Főleg most hogy náthás 25 fokba folyna az orra állandóan. Igazam van ebbe vagy én tudom rosszul?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem 18 az kevés. 20-21 az ideális. de ha ő ezt szokta meg akkor az meg meleg lesz neki
2012. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt mintha én írtam volna ki! :)

Az én párom ugyanez, be se jön a gyerekszobába, mert megfagy...

Neked van igazad, természetesen, nálunk 20-21 fok van a gyereknél, nálunk ez vált be, iszonyat jókat alszik ebben a hőfokban. Ha melegebb van, akkor már nyűgi.

Bár az én férjem azért csinálja ezt, mert ő egész nap hidegben van, 7-20-ig...

2012. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18-20 az kevés (én legalábbis megfagyok ennyiben, és a gyerek is). 20-22 már inkább.
2012. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 19-20 fok van és nagyon jól alszik benne,valamelyik nap apósomra rájött a "megfagyhatnék" és begyújtott a vegyes tüzelésű kazánba,23 fok volt éjszaka és egész éjszaka fent voltunk,mert a gyerek nem tudott aludni...
2012. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha jól fel van öltöztetve, nem hideg az:) főleg, ha nyugodtan alszik:)

az én lányom mondjuk olyan 25 fok körüli szobában alszik, de csakis azért, mert nem tűri meg a nadrágot, takarót, na meg most szokik le az éjszakai pelusról.

2012. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy kicsit kevés. Nálunk 21-22 fok van. Mondjuk attól is függ, hogy miben alszik a babád. Az enyém 9 hónapos és nem bírja a takarót, ezért is van nála inkább 22 fok.
2012. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kisfiam (1 éves) is iszonyat melegvérű. Éjszaka az Ő szobájában 18-19 fok körül van, rövid ujjú body és egy nagyon vékony pamut hálózsák van rajta (régebben egy textilpelust terítettem rá, de mindig lemozogta magáról), és még így is néha nagyon átmelegszik, van, hogy nyűgösen ébred emiatt. Párom is csak melegben alszik jól, hisz egész nap Ő is hidegben dolgozik, de Ő soha nem akadt ki rajta, hogy kisfiunk a hidegebb hőmérsékletben érzi jól magát. Az egyik ok ez volt ráadásul, hogy külön szobába került kisfiunk, mert a mi hálónkban nagyon melege volt (hozzáteszem, néha azért nekem is melegem van ott), előfordult olyan is, hogy óránként kelt leizzadva kisfiunk, Neki kész kínzás volt a meleg. Jah, és egyébként fiacskám köbö 3 hetes korától kezdve alszik ilyen hőmérsékleten, már akkor utálta a meleget. Ráadtam mindenféle hosszú ujjú bodyt, rugit, addig üvöltött, míg csak egy vékony réteget hagytam rajta. Ő ilyen, nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.
2012. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is 19 fok van éjszaka, és 17 hós a célszemély. Nappal 22 fok van, de már leizzad és felébred rá, ha a ruhára takarót kap.
2012. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én 19 hónapos kisfiam is ilyen hőmérsékletnél tud jól aludni,különben forgolódik.Jobban felöltöztetem.Az orvosunk is javasolta,hogy ilyen hőmérsékletű legyen a szoba,mert jobb.Betegen is éjszaka jóval kevesebbet köhögött,mintha 21-22 fok lett volna.E.
2012. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ary74 válasza:
Szerintem bőven elég a 18 fok a babának,én is úgy szoktattam őket,és soha semmi bajuk nem volt,nem voltak megfázva....Most már nagyok 17 és 12 évesek,és hál istennek orvos alig látta őket...Javaslom,hogy télen is napközben többször vid ki az udvarra,mert sokkal erősebb lesz az immunrendszerre...
2012. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!