Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Minden nap mentek...

Anyukák! Minden nap mentek sétálni 1 év körüli babátokkal aki még nem tud menni? Mit csináltok a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Mi nem mindig megyünk le,mert kb. 20-30perc után újabban nyűglődik a babakocsiba.Unatkozik!Általában jönnek hozzánk családtagok vagy mi megyünk látogatóba a változatosság miatt,de hát azt sem lehet minden nap.Játszunk egész nap,de nem unalmas ez neki?Játszóházba még nem vittem igazából ezt az időszakot ki szeretném hagyni inkább márciustól

2012. jan. 6. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem megyek le vele minden nap. Nyáron, ősszel jó volt, mivel a földön is eljátszott, ücsörgött, pakolta a homokot, leveleket, de ebben a mocsok időben nem megyünk ki mindig, mert le akarna ülni, járni még nem tud, babakocsiban meg már nem ül meg...

Szerintem amúgy nem unatkozik. Neki a világ még új dolog, bármi érdekli, bármivel elszöszöl. Mi is sokszor megyünk anyukámhoz, vagy unokaöcséimhez, akikkel kislányom is tud játszani. Persze ezt nem tudjuk minden nap megtenni, de nem aggódom. Otthon játszunk, magyarázok neki, éneklünk, és sokszor teljesen jól elvan magában is.

2012. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi általában minden nap megyünk,de van amikor csak gyors fél órára bevásárolni,mert ő is nyűglődik már a kocsiban,unatkozik,bár az én lányom már megy 14hós,de ha meg gyalog megyünk sose érünk haza...Dél után szoktunk menni sétálni gyalog utcára vagy ki a kertbe,de pár napja azt se szereti,vagy fel kéredzkedik,vagy le akar ülni szóval most nehéz vele.Ma nem voltunk mi se,iszonyú szél van kinn.Hozzánk is mindig jön valaki,hétvégén a barátnőmékkel találkozunk ott is van 2gyerek,de szerintem se unatkozik itthon se,felfedez,Neki még szuper a mi társaságunk is.
2012. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi sem jutunk le minden nap, de azért igyekszem minél többet kimenni vele, mert ha nem megyünk ki, akkor bent is nyűgös.

Szerintem ha annyit bír nyugiban, akkor arra a 20-30 percre is érdemes lemenni, mert legalább levegőn van. :)

Én most azt találtam ki, hogy kap szülinapjára kismotort, hátha azzal jobban fog menni a séta. De az enyém Karácsonykor elindult. Mondjuk overall + csizma kollekcióban még lépésenként felborul szegénykém....

2012. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom,mindennap megyünk regel boltba, heti egyszee piacra is.

Délután ha felébredt 4után,akkor megyünk barátnőmékhez(heti 2 alkalommal biztos), nagyszülők jönnek,oda ritkán megyünk. De ha nincs programunk,akkor is kimegyünk az udvarra, vagy a kiskutyákkal bohóckodik,vagy "kincset"=kavicsot gyüjtünk, ált. 40 percet kinn vagyunk,ez alól kivétel ha esik,vagy ha fúj,a hideg nem zavarja.

2012. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy éves a lányom és hozzá még 5 napos:)

Majdnem mindennap megyünk babakocsival, kivéve ha esik.

Nagyon szeret nézelődni, akárhová megyünk boltokba mindenkire mosolyog, integet, dumál:)

Mindenki jól megnézi magának és megdícsérik, hogy milyen szép, már csak ezért is érdemes elmenni sétálni vele:)

Általában boltba, piacra megyünk, néha elnézelődünk 1-2 kínaiban ha nekem kell valami, beugrunk a turiba,a 2 rossmannba, hátha van valami akciós babakaja vagy ilyesmi és a Dm-be is megyünk pelusért, tusfürdőért stb.

Mindig van valami ami kell itthonra így azt egybekötöm a sétával.Autózni is szeret, akkor egy esernyőkocsit viszünk.

Sokszor jönnek hozzánk barátok, nagyszülők és megyünk mi is elég gyakran.Nem messze lakik egy unokatesó (10m-re), hozzá is át szoktunk menni és akkor mi anyukával kávézunk, ők meg játszanak.14 hónap van közöttük.

Játszótéren még nem voltunk, de tervezem ha kitavaszodik végre, bár még tél sem volt :)

2012. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megnyugodtam,hogy a legtöbben ti sem viszitek órákra sétálni a babátokat.Kitartást a tavaszig akkor már jobb lesz.
2012. jan. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!