Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hetes kisfiam 6kg.3hetesen...

11hetes kisfiam 6kg.3hetesen hasra fordítottam és tartotta a fejét. Most háton fekve emelgeti a fejét, és rengeteget gagyog. Egy átlagos baba mikor ül fel és kezd el járni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést, de az enyém:

6 hósan felült, 6,5 hósan felállt. Most 10 hós és még mindig nem indult el, csak pár lépést tett meg egyedül.

2012. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
kisfiam, pár naposan forgatta a fejét hason,1 hetesen megtartotta, 5 hetesen hasról hátra fordult, 3 hónaposan vissza, 4 hónapos kora óta kúszik,5 hónapos kora óta mászik,6 hónaposan felállt, 7 hónapos kora óta támaszték nélkül ül,kapaszkodva lépeget,8 hónapos kora óta kapaszkodás nélkül áll,most 8,5 hónapos a dokinő azt mondta,hogy 10 hónapos korára szaladni fog annyira igyekszik :D
2012. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

ezt az összefüggést én se értem.

amúgy hogy érted, hogy 3 hetesen hasra fordítottad? 11 hetesen kb napi 3-4 órát kéne hason lennie, ennek hiányában nagyon lemaradhat.


enyém:

kórházban emelte a fejét. 3 hetesen kinyomta magát rövid időre. 4 hónaposan egyik irányba, 5 hónaposan másik irányba forgott, 5 hónaposan kúszott, 5,5-6 hónaposan szabályosan mászott, ebből ült ki pont a 6. hónapfordulóján. 7 hónaposan állt fel, az első szülinapján engedte el a kezünket és járt önállóan.

picit gyorsabb volt mint az átlag. 2 hónapos korától a földön (pokrócon) pocin volt mikor ébren volt

2012. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudm, az én lányom inkább átlagos baba (de lassan már inkább elmaradott lesz a tiétekhez képest). 6hónapos és még nem áll, nem ül, nem mászik, nem kúszik...

4.5 hónaposan fordult a hátára, 5.5 hónaposan a hasára. 3 hónaposan kezdett intenzívebben gagyogni.

2012. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
most miért lettem lepontozva?? de most komolyan csak leírtam mit csinál a kisfiam,ebben mi a rossz??
2012. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

A fiam is és alányom is már a kórházban tartották hason a fejüket, itthon már át is fordították alvás közben.

A lányom 6 hónaposan felült, 7 hónaposan mászott, 10 hónaposan elindult.

A fiam 7 hónaposan felült és pár nap múlva elkezdett mászni, most 11 és fél hónapos és tegnap indult el úgy igazán. :))


Nem igazán mérvadó, hogy ilyen pici korban mennyire ügyesek. A mászsást felülést, sokban befolyásolhatja a súlyuk, ügyességük. A menés tanulásnál meg elég egy nagyobb esés amitől megijed és hetekre visszavetheti a fejlődést.

2012. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3 hónaposan emelte a fejecskéjét, 4 hónaposan forgolódott, 6 hónaposan kúszott, 8 hónaposan mászott, 10 hónaposan ült, 1 éves most és bútorokba kapaszkodva közlekedik. Szóval vele igen lassan történnek a dolgok. :)
2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
2. vagyok,semmit sem erőltettem,mindent magától csinált,csinál,valószínűleg azért ilyen gyors mert picike 70cm,8200g,és nagyon erős,de teljesen mindegy ki milyen gyorsan fejlődik 1,5-2 éves korukig behozzák a lemaradást,gondoltam ezt még hozzá írom,és továbbra sem értem a lepontozást,érdekes,hogy valakinek ez a szórakozása
2012. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
3 hónaposan hátról hasra fordult és 5 hónaposan mászott??? Nem nézted el véletlenül a naptárt? Lassan olyanokat fogunk itt olvasni, hogy 6 hónaposan már járnak a gyerekek.
2012. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem néztem el,tényleg így volt, 3 hónaposan hátról hasra fordult,,addig csak hasról hátra,és igen 5 hónaposan mászott,kicsi kora óta sokat volt hason,mert nagyon szeretett hason lenni és igen 6 hónaposan felállt,mi ebben a nagy dolog ismerek olyat akinek a babája 6 hónaposan már lépkedett, a bútorokba támaszkodva és ez a kisfiú 8 hónaposan ment,egyedül nem hülyéskedek,a kisfiam 8,5 hónapos és ugyanazokat megcsinálja,mint a 10 hónapos unokatestvére,mi ezzel a baj,nem ugyanúgy fejlődnek a gyerekek,mi értelme lenne hazudni,én csak válaszoltam egy kérdésre,leírtam miket csinál,az orvos is megmondta,hogy erős gyerek és nagyon érdeklődő valószínűleg ezért siet ennyire
2012. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!