Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen magas/hosszú egy...

Milyen magas/hosszú egy átlagos 2 hós baba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen gyerek függő. A mi babánk 55 cm-rel született, de aztán picit összement (állítólag a szülés miatt csúcsosabb a fejük, és ilyenkor többet mérnek). Két hónaposan is kb 55-56 cm volt. Aztán a 2. hónap után meglódult a növésben, és most három hósan 60 cm körül van.
2010. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a furcsa h születéskor a babák felületét mérik,vagyis végigvezetik a centit a fején a hátán a lábán...így mikor mérik 1-2 hósan a babákat,van h centikkel kisebbek,mint a születéssükkor!

Mi 61 cm-vel születtünk,és a 3 hós státuszkor lett nagyobb 64,5cm!

2010. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igy van ahogy az elöttem lévő irta,az én fiam 58 cm-rel született,1 hónaposan 57cm volt,2 hónaposan 61 cm,most 3 hónaposan 66cm.
2010. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyerekfuggo. A fiunk 3.5 kiloval es 56cm-el szuletett, de mi 2 hosan is csak 53-at mertunk....Viszont azota jol felszedett es 5.5 hosan most 68-as/74-es (6-9hos)rucikat hord es 8.6kilo... 3hos koraig kovette a meretezest. Utana nyult meg nagyon, pedig egyikunk sem tul magas.
2010. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!