Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egy évesnél idősebb...

Aki egy évesnél idősebb gyereknek is ad üveges bébiételt: meddig számít teljes értékű ebédnek egy húsos menü?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 8. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ melyik. mert az 1+-os az elméletileg 3 éves korig. a 10 hós meg szerintem 1-1,5 éves korig.

nem tudom, enyém ekkor már azt ette amit mi, 1 évesen már nem lakott jól egy üveggel meg nem is szívesen ette már azt

2012. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyereke válogatja, szerintem.

Az egyik fiamnak már kisebb korában sem volt elég, a másik fiam meg olyan keveset eszik, hogy szerintem még mindig simán jóllakna egy üveggel, pedig már elmúlt 3 éves. Persze nem üvegeset eszik, mert főzök, de alig csipeget.

Amikor egyébként kevésnek, vagy túl üresnek találtam a bébiételt én főztem mellé egy kis köretet még, és mindjárt jóllakott vele.

2012. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Nektek!

Kisfiam másfél éves a hónapban, és ő igazából imádja a bébiételeket is, és a rendes kajákat is. Ezért, mivel én alapjáraton nem főzök olyan változatosan - azaz nem főzök mindennap, és nem is mindig húsosa ételt - ezért kap ezt is, azt is. Egyik nap a saját főzömből, másnap, ha mi férjemmel megint az előző napi, feltét nélküli főzeléket eszük, ő húsos bébi menüt kap. Mindent megeszik, kis haspók. Azonban nem voltam abban biztos, hogy teljes értékű ebéd számára. Nem mennyiségben, ugyanis azt észreveszem, ha éhes még, akkor bontok neki mégegyet, hanem tartalomban, tápanyagban.

2012. jan. 8. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
az 1+-os az :) gondolom arra gondolsz, annak az a neve, hogy menü ha jól emlékszem, szóval emiatt ne aggódj, főleg ha minden 2. nap kap csak azt ebédre, akkor bőven kap változatosan :)
2012. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!