Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mennyit alszik 1...

Hányszor és mennyit alszik 1 éves kislányod/fiad?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 körül kel,ebéd után alszik 1,másfél órát és bírja 21.30-ig.Most leakartam tenni 21 órakor és nem bírtam,még most is vígan játszik. :)
2012. jan. 8. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez változó. Nekem ilyenkor már kezdett be állni, hogy délután nagyot aludt. Szóval reggel felkelt, 12-kor ebéd, egyből kidőlt, 2-3óra alvás, és este alvás. De most tél van, nem tud annyit játszani a levegőn, nem fárad el annyira. Nyugi, majd megszokja ezt az időszakot is.
2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsi lánykám reggel 8 körül kel. Ebéd után alszik kb. 1-1,5 órát és este 8 körül elalszik.

Vannak olyan napok, amikor nehezebben alszik el este, akár éjfélig is képes kukorékolni ilyenkor... De szerintem a foga miatt van, most fog áttörni a 6. foga.

2012. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő már így alszik egy hónapja.
2012. jan. 8. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Reggel 7-kor kel majd olyan 9 körül alszik még 1 órát aztán ebéd után olyan 2 körül még 1 óra alvás és utána este 7-től reggel 7-ig alszik.13 hónapos kisfiú.
2012. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel 8-9 közt ébred, fél 11-11 körül alszik 20-40 percet a babakocsiban, séta közben. Ebéd után kb 2-től alszik még 2-3 órát. Este fél 10-10körül alszik el, és alszik reggel 8-9-ig. Nem alszik el hamarabb este, akkor sem, ha valami miatt korábban ébredt délután (mondjuk akár 3 előtt), vagy kimarad a délelőtti szundi. Ő ilyen bagoly típus már hónapok óta.
2012. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi nyáron töltöttük az 1- et akkor csak ebéd után aludt 2-3 órát este pedig 9- kor kidőlt! Mivel van nagyobb testvér reggel az ovi miatt korán kelünk és előfordul h ebéd előtt elalszik!Ez a rosszabbik eset mert így korán elalszik este és felriad 10-11 körül!De ma pl délben aludt ahogy kell, mégis 10 perccel ezelőtt tudtam letenni elég nagy harccal! Ne ijedj meg szerintem senkinek sem egyformák az estéi:)
2012. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!