Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátok miből...

Tápszeres babátok miből mennyit esznek 6.5 hónaposan? Miket adtok már neki? Hányszor kap még tápszert?

Figyelt kérdés

Már mindent megkóstolt a babám,amit az ő korában ehet. Az ebédünk ki van váltva főzelékre. Reggeli és tízórai között kap gyümit, lassan szeretném a tízórait kiváltani. Régebben volt ekcémája,ezért kapott tejérzékenyeknek való tápszert, és el is múlt. Kapott Sinlacot is. Most ismét kijött a lábán az ekcéma,de semmin (mósoszer, füredető) nem változtattam. Én már szeretném a vaj, glutén stb. bevezetését elkezdeni,de most a gyerekorvos mondta,h késleltesse, ezeket! Viszont már szegénykém biztos unja a kajákat,amit adok neki! Szerintetek mit főzzek neki? Nem vagyok túl kreatív,segítséget kérek! :) 5X eszik egy nap,ebből 4 tápszer, kis tea,és gyümi! Husit egyszer próbáltam,még kiköpte. :S

Köszönöm...


2012. jan. 7. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a reggeli és a vacsi tápszer.Tízórai és vacsi gyümölcs,tejpép vagy ezek keveréke.Ebéd az valami főtétel.Mivel még nem váltottunk ki egy étkezést sem ezért minden étkezéshez kap még tápszert persze csak ha elfogadja.

Egyébként a tápszernek minimum 500ml-nek meg kell lennie naponta.

Én amúgy a neten szoktam bébiétel recepteket nézegetni és úgy főzőcskézek neki.Van rengeteg verzió.

2012. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért nem siettem el egy újabb étkezés kiváltását,mert volt egy időszak,amikor egész nap összesen 4x evett,és ha kiváltom abból is az egyiket,akkor nem lett volna meg az 5-6dl tejalapú. Most biztos a növekedési ugrás miatt, újra 5x eszik és nőtt a tápszer adagja is. Majd a tejpépet kipróbálom,biztos van benne tejérzékenyeknek való is...Bár a sinlacot pont ezért kaptuk. Akkor majd keresgélek a neten. :)
2012. jan. 7. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én írtam ki, ebben leírtam, hogy mikor, miből és mennyit eszik:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves utolsó hozzászólónak is a választ! Egyébként pont ezt nem tudom,hogy mit adjak akkor neki...??? Mert joghurt, babakeksze, háztartási keksz, egyéb dolgokkal várnom kell, csak az üres gyümi jöhet szóba pl. tízóraira. Most akkor csak a husit tudom behozni a főzibe. A tízórait meg akkor gyümölccsel kiváltom.

Kösziiii

2012. jan. 8. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!