Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos anyatejes babátok...

8 hónapos anyatejes babátok hányszor eszik egy nap szilárdat, és hányszor anyatejet?

Figyelt kérdés

Hogyan alakul az étkezése?

Mikor kezdtétek a hozzátáplálást?


2012. jan. 7. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

5 hónaposan kezdtem kóstoltatni,most így néz ki a napunk.

8előtt reggeli cici

10kor gyümölcs

14kor ebéd+altatós cicizés:)

17körül ébred, még egy kis cici

19kor vacsora(általában,ami az ebéd volt)

20.30körül altatós cicizés

1körül és 5 körül pedig ébred,szintén cici(bár szerintem ez sokszor nyugtatás miatt kell neki)

Nálatok?

2012. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Most már csak 2x szopik és 3x eszik szilárdat.

fél 7-kor anyatej

9-10 körül gyümölcs keksszel vagy túróval

1-2 körül főzelék hússal

5 körül szinté főzelék vagy tejpép

8-kor, alvás előtt szopi

2012. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hósan kezdtük a hozzátáplálást, de úgy 8 hós koráig napi 1x2x evett csak gyümit, nem kért mást, nem erőltettem, kenyérdarabkákat evett-eszik, a glutént így vezettük be, azóta is szereti. :D 10 hónapos most.

Jelenleg már eszik néha virslit husiként, nagyon szereti, illetve tönkölybúzapelyhet vagy rizspehlyet gyümivel, amit imád.

Szereti még a kis csirkemellsonka falatokat, illetve amikor szívesen megeszi - ha nem, nem erőltetem - kap brokkolis-krumplis főzeléket, stb.

2012. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
u.i.: Anyatejjel is ellenne még egész nap, de már szívesen eszik velünk az asztalnál mást is.
2012. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!