Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kisfiamnak vátogatom a...

Ha a kisfiamnak vátogatom a tápszert az gond?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos és bármit megeszik, nincs baja semmitől. Ezért mindig másfajta tápszert kap. Általában ezekez : Babylove bio 2 , Beba pro 2, Milumil 2, Hipp Combotic 2
2012. jan. 9. 08:51
 1/10 A kérdező kommentje:
*váltogatom
2012. jan. 9. 08:56
 2/10 anonim ***** válasza:

én is váltogattam a babylove,és a mildibé között!

1 éves,semmi gond nincs!

2012. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, 6 hós korától én is váltogattam, mert a 2-es tápszerre már nincs támogatás, csak a bukósakra, az meg fogta a lányom hasát.Úgyhogy én mindig olyat vettem, ami olcsó volt.Volt, hogy 100 ft-ért vettem egy 600 grammos Milumilt neki, mert közeli lejáratú volt és túl is csúsztunk rajta egy héttel, de nálam a szavatosság nem szentírás, mindig megkóstolom, hogy mit adok neki és soha nem volt semmi sem romlott.

Az a lényeg, hogy a korának megfelelőt add neki.Ha neki a 2-es kell akkor mindegy milyen, csak 2-es legyen:)

Egy éves kislány anyuja

2012. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Csak azért van aki hülyének néz amiatt, hogy mindig mást kap a fiam
2012. jan. 9. 09:03
 5/10 zkriszti3 ***** válasza:
Ha valaki hülyének néz, mond meg neki, hogy legalább nem egysíkú a táplálkozása. A kislányom csak egyfajta tápszert fogadott el ,és kiköpött minden szilárdat. Ez baj volt mert nem fejlődött úgy ahogy kellett volna. Szerencsére behozta a lemaradást, de válogatós most is.
2012. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj vele, ha az orvos sem tiltja akkor nyugodtan csináld,Én kisfiam csak egy fajtát fogad el a Bebát,viszont nagyon szereti a gyümölcsöt,zöldséget,husit,joghurtot,túrót,így Ő csak napi 2szer kap tápszert, a doki is ezt javasolta.
2012. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő is 2* eszik tápszert, reggel és este. Tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna pedig vagy tejpép vagy főzelék, attól függ mennyire éhes
2012. jan. 9. 09:26
 8/10 Kerria ***** válasza:
Nekünk az orvos keverve írta fel, azt ami bevált, én azt irreálisabbnak tartom, de ő csak jobban tudja... remélem. Gondolom egy dobozt azért végig használsz? -és csak ha elfogyott akkor jön a következő, mert akkor egy hétig ugyanazt kapja. Hasonló az összetételük, így nem gondolom, hogy baj lehet, hacsak nem valami élettani következményt okozhat (hasfájás, szorulás,stb...) ehhez viszont én nem tudok hozzászólni
2012. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen egy dobozt mindig teljesen elhasználok. Hála istennek, sem hasfájás, sem hasmenés, sem szorulás nincs tőle. boldog kiegyensúlyozott baba:-)
2012. jan. 9. 09:50
 10/10 Kerria ***** válasza:

Ebben az esetben viszont nem gondolom, hogy gond a váltás.

:)

2012. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!