Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babával szeretnénk...

11 hónapos babával szeretnénk a Horvát tengerpartra utazni autóval, van-e valakinek valamilyen tapasztalata ez ügyben?

Figyelt kérdés
20 hónapos babával már voltunk, de ez teljesen más, mert jóval kisebb lesz.
2012. jan. 9. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, érdemben nem tudok válaszolni, de engem is érdekelne.
2012. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idén nyáron mi a 14 hónapos fiunkkal voltunk, mindenképp esti indulást javaslok, és attól függően, hogy szoptatsz, vagy tápszert kap, aszerint készülni - ha tápszeres, két adaggal készülni (éjszakára ha megébred, még akkoris ha már otthon nem kap... illetve reggelre, ha mondjuk az autóban ébred).

Mi itthon megfürdettük, megkapta a tejitalát, de nem fektettük le aludni (már du. bepakoltunk az autóba) , hanem indultunk, és az autóban elég hamar elaludt. Ahányszor megálltunk (kétszer) mindig felébredt! De tápszert megkapta és visszaaludt!

Éjszaka akkor már itthon régóta nem evett, nem kapott tápszert, de az útra hidd el jó ha viszel, mert könnyebben visszaalszik. Nekünk odafele pl. volt egy alkalom mikor 1 órát fent volt, és kisebb-nagyobb szünetekkel sírt... marhajó mondhatom az autópályán sokmindent nem tudsz csinálni! Akkor gondoltam csak adok neki tápszert (még jó hogy több adagot készítettem be) , és rögtön visszaaludt. Visszaúton már "rutinosan" adtam ha felébredt a tejitalt, és hazafele nem is volt gond!

Remélem erre voltál kiváncsi.

2012. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

èn nagy utazó vagyok a gyerekemmel.


3 hósan-9 hósan repültünk, 12 hósan 10 órát autóztunk, aztán 14 hósan 10 órát repülünk.

a 2-6 órás utak meg szinte havi szinten vannak.


Szóval én egy kb 10 órás útnál azt javaslom amit elöttem, hogy éjszaka menjetek. repcsivel mindegy, mert a repülön tud mozogni, de az autóban nem.


nekünk az autós éjszakai 10 órás utnál az volt a baj, hogy elindultunk este, el is aludt, de éjfélkor megálltunk és elfelejtettük, hogy a hátsó lámpa pont a szemébe világít. (plafonon a lámpa) így kapásból felébred, és kb hajnali 3-ig vissza sem aludt. volt hoyg sírt volt hogy hallgatott, de stresses volt. vissza felé a hátsó lámpát leragasztottuk alufoliával, így végig aludta az utat.


kisebb 5-6 órás utakat úgy alakítok hogy avlás essen bele. lányomat alrázza az autó nagyon. pl karikor 6 órás utat úgy tetünk meg, hogy délben indultunk akkor aludt majd túl korán felébredt, és 4-körül megint aludt.


vissza fele 9-kor aludt, délben aludt, majd 2-kor aludt. közben 1x álltunk meg enni.


arra is vigyáni kel hogy az étkezés után legyen egy 15 perc gyomor nyugalom, nekünk hányt már evés után autóban.

2012. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az is érdekelne, hogy az ilyen idős babának mennyire tetszik a tengerben való fürdés, és maga a nyaralás.
2012. jan. 10. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Ne aggódj, a gyerek élvezi a legjobban a nyaralást!!! :D Hát hogy a szülő mennyire.... no őszinte leszek, nem olyan volt gyerekkel, mint az előző években gyerek nélkül! :) A hátsónkat le se tettük a parton a nyugágyra, állandóan a gyerek körül, után kellett rohangálni! Nagyon élvezte! Mi nagyon bababarát, sekély, homokos parton voltunk!

Szóval mi nem nagyon tudtunk pihenni, fürödni, de ettől függetlenül szuper volt, a gyerek az nagyon jól érezte magát!!! Nekem az nem tetszett, hogy a fél lakást elvittük a gyerek miatt, úgyhogy mi többet apartmanba és önellátóba nem megyünk sohaaa!!! (Ez volt az első ilyen és utolsó is. Mindig repülős-szállodás nyaralásokra jártunk korábban.)

2012. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt tavaly én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ha van még valami kérdésed csak írj nyugodtan akár privibe is csak most rohanok!

2012. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!