Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy a utazo kiságyba...

Igaz az hogy a utazo kiságyba nem lehet csecsemot fektetni?

Figyelt kérdés
3hetes a kisfiam szeretnek venni neki egy ilyen agyikot az ebédlobe hogy ott is legyen hol csicsikalnia.Es olyat akarok amit 2szinten lehet allitani hogy ne fekudjon olyan mélyen...Abba tenyleg nemlehet belefektetni,mert hogy rossz a hatgerincenek?
2012. jan. 9. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van és én belefektettem a kislányom akkor is amikor csecsemő volt. Viszont mi vettünk hozzá rendes matracot, mert az a matrac ami benne van gyárilag (a miénk olcsóbb nem állítható) az semmit nem ér.

Szerintem ha rendes matrac van benne akkor (mert vannak olyanok amikben van normális matrac gyárilag) nem hinném, hogy baj lehetne vele. Akkor olyan, mint egy rendes ágy. Matrac nélkül nem akar benne aludni a most 1.5 évesem sem, mert kényelmetlen.

2012. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy jobb fajta állítható utazóágyban aminek elkérik rendesen az árát szerintem nyugodtan altathatod.

[link]

Például egy ilyenben én nyugodt szívvel altatnám, mondjuk ennyiért nem venném meg, csak most ezt találtam.

Lehet kapni már 20000 ft-ért nagyon jókat vagy nézz szét a vaterán, teszveszen.Újat szerintem nem érdemes venni, mert ha csak egyszer használod akkor is a felét fogja érni, ha majd el akarod adni.Az utazóágy ugyanis nem a legkeresettebb babacikk.

Lehet, hogy jobban járnál egy emelhető járókával.Abban sem lesz semmi baja, ha puha az alja és később is tudjátok használni majd, az lesz az ő kis játszótere:)

1 éves kiscsaj anyuja

2012. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk is van, habár mi utazásra használtuk csak és nekünk is van rendes matrac hozzá. nem olyan szuper mint az alvós de vastag matrac. (ami van hozzá gyárolag az vékony és szerintem kényelmetlen lehet)

azt nem tudom hogy az állíthatónak milyen a kiképzése. nézd meg.


de ha csak nappaliba kell akkor én jobban ajánlom a fa járokákat ami állítható. egyrészt ebben könnyebben fog felállni, felülni mert a rácsban tud kapaszkodi. ez kívülröl is érvényes. aztán mikor már nagyobb és nem használod is használod, pl a játékok bele dobálására porszívózás elött.

2012. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is altattam benne a babámat, 7 hetes volt, amikor Balatonon voltunk, és utazóágyban aludt. Nem lett semmi baja. Annyi, hogy abba is vettünk egy matracot neki, hogy ne azon a kemény vackon feküdjön.
2012. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömék is utazóágyban altatják a babájukat. Állíthatósban. Nekik nincs is rendes kiságyuk.
2012. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!