Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam kinövi a babakocsit (...

Kisfiam kinövi a babakocsit ( graco quattro tour)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval 4 hós kisfiam 69 cm, a mózest már kinőtte majdnem, de most nézem, ha azt kiveszem, úgy sem sok hely van már...ültetni ugye még egy darabig nem lehet, hát nem tudom mit csináljak...persze az overál, sapka stb is sokat számít. Hordozóm sajnos nincs, használtan vettem. valaki járt még így?
2012. jan. 9. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Barmilyen babakocsi legyen, egy 4 honapos szerintem nem noheti ki. Gondolj arra, ezutan mar lelassul kicsit a novekedese, aztan 6 honapos kor utan ha alszik is benne es picit lelog a laba, nem kenyelmetlen, egeszsegtelen neki. A lenyeg, h 6 honapig teljesen vizszuntesen tudjon fekudni benne, utana mar ezek nem olyan fontosak.
2012. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy kinőné:) Hiszen ez a fajta kocsi sportkocsivá alakítható, azaz szinte 3 éves korig használható. A babád, mint írod 69 cm, méh ha ooverálban is van, akkor is el kell férjen egy ekkora kocsiban még jó ideig:D
2012. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!