Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon csúnya BCG oltás 6...

Nagyon csúnya BCG oltás 6 hetes babámon?

Figyelt kérdés

[link]


így néz ki 6 hetes fiam BCG oltásának a helye.

védőnő azt mondta,hogy ha véletlenül 1 pici cseppel többet adnak akkor szokott ilyen lenni..na de ez már nagyon csúnya!!

Fájhat ez a picimnek?


2012. jan. 9. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, a lányomnak is ilyen volt. Emiatt nem mehettünk 4 hónapos korában babaúszásra, mert még begyulladt, és folyton kifakadt neki. De a doki azt mondta, hogy ez teljesen normális.
2012. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális kinézetű, nyugi, annyit jelent, hogy hatott az oltás. Attól se ijedj meg, ha esetleg nedvedzeni kezd, kifakad! Nem hinném, hogy fájna, legalábbis az enyémeken egyiknél se vettem anno észre, hogy érzékeny lett volna.
2012. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad vele semmit sem csinálni. főleg nehogy beragaszd!
2012. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a doktornő azt mondta minél rondább annál jobb mert akkor hatott igazán az oltás.Nekünk is hasonló volt,többször is kifakadt de mára kezd elmúlni teljesen./6 hós a kislányom/

Egyébként a doktornőm mesélte,hogy ő 15 éves kora körül kapott ilyen oltást és emlékszik,hogy nem fájt csak kicsit kellemetlen volt.

2012. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Amit ne csinálj: Ne ragaszd le, ne vizezd (persze fürdésnél vizes lesz, de direkt ne vizezd, pl.vizes ruha borogatás ilyesmi) Ne NYOMD KI! Én néha bekentem a környékét óvatosan, hogy ne csípje azzal a löttyel amit kaptunk a köldökápoláshoz. Nem jut eszembe a neve. De csak a seb környékét kenem, a sebet magát ne. Szerintem hamarosan ki fog fakadni, akkor se ijedj meg, folyik majd belőle a gennyes véres cukiság, de csak le kell törölni, ne nyomd ki, ez fontos. Ha kifakadt az öltöztetésnél vigyázz, mert beleragad a ruha ujja, Te meg letéped véletlenül. Többször is kifakadhat, ha viszed a dokihoz természetesen mutasd meg neki:-)
2012. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kislányomé is így nézett ki. Majd magától kifakad. Nem szabad nyomkodni és kenni sem .
2012. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!