Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nembaj, h a 2éves fiam a...

Az nembaj, h a 2éves fiam a tejet reggel, este cumisüvegböl issza, és azt 6 hos kortol valo cumi van rajta? De nagy a lyuka, mert lyukasztottam rajta.

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

én 2 évesnek már nem adnék cumisüveget semmikor sem.


lányom már 1 évesen is tud reggel csörös pohárból inni a tejet. este még cumisüvegböl kapja de kb másféléves korára fogmosás után nem lesz már tej vagy ilyesmi.

2012. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy szép szines müanyag poharat-bögrét.

amit jól meg tud fogni.Hamar megtanulja,ügyes ám!

2012. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mieink detto ugyanez.
2012. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nektek megfelel, miért volna baj? Azért mert az van ráírva, h 6 hósnak való, vagy mert mások azt gondolják egy kétévesnek nem "illik" cumisüvegből inni a tejet? Én örülnék ha fiam akárhogy is de meginná a tejet (spec tápszert-tejérzékeny), de 7 hós kora óta nem teszi, se cumisüvegből, se pohárból, se szívószállal, sehogy.

Ha nem áznak a fogai benne (tehát elég gyorsan issza), akkor káros nem lehet, csak megszólnak max, de azzal én nem törődnék.

2012. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én 2 évesem is reggel-este az ágyban kéri a tejet cumisüvegben, 6hós cumival és lyukat se csináltam rá. simán jön belőle.

egyébként tud a fiam pohárból inni, a bölcsiben nem is kap mást, nem értem egyesek miért okoskodnak.

az meg tényleg vicc, hogy "adj csőröset neki". már miért jobb a csőrös? gondolod attól idősebb lesz a babád vagy miért? :)

kérdező, ha ezt szereti a fiam, semmi hátránya nem lesz belőle később!

2012. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy szokás vagy rituálé,miért lenne baj???

Majd idővel átalakul a napirendje, de amíg neki szüksége van erre, addig nyugodtan adhatod neki. Semmi baja nem lesz tőle. A csőrős pohár semmivel se jobb mint a cumisüveg.

2012. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sógornőm kislánya 3 és fél éves és reggel és este cumisüvegből issza a kakaót és természetesen gyönyörűen iszik pohárból más 2 éve.Nincs ezzel semmi baj.
2012. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is cumisüvegből issza a tejet, ő is kétéves. Örülök, hogy megissza, nem jutott még eszembe, hogy ez gond volna. Főleg, hogy most született a hugi és látja, hogy az is cumisüvegből kapja a tápszert. Tud inni csőrös pohárból és rendes pohárból is.
2012. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 2 éves, és reggel-este az ölemben, cumisüvegből issza meg a tápszert. Én imádom az érzést, mert egy pörgős, egyáltalán nem bújós kisfiú, ilyenkor olyan jólesik, amikor hozzám bújik:-)Minden jót Nektek!
2012. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!