Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja 6 hónapos...

Miért csinálja 6 hónapos lánykám, hogy reggel 4-7-ig 20-30 percenként felsír? Nem éhes, próbáltam, sőt nincs is ébren, cumi a szájába, megsimizem, csend 20 percig, aztán újra sírás.

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a foga jön?

és azt érzi?

2009. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg van duzzadva az ínye, de még nem látom, hogy jönne neki.
2009. jún. 6. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy ő már érzi és fáj neki.

ilyenkor egy kis dentinoxal bekentük és aludt tovább!

2009. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5 hós és ugyanezt csinálja! :( Tegnap beszéltem a védőnőnkkel és azt mondta hogy nagy valószínűséggel a foga! Pedig neki még meg sincs duzzadva az ínye! De azt mondta, hogy ettől függetlenül a fogcsírák már mocorognak odabent és ez fájdalommal jár! Gondolom úgy hogy meg már meg is van duzzadva az ínye még rosszabb lehet!

Kitartás!

2009. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azért megpróbálom a géllel bekenni hátha sikerül és tényleg az a baja édikémnek.
2009. jún. 6. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

én is a dentinoxot ajánlom, ilyenkor kend be a fogíny, és ha cumival szokott elaludni, akár egy kicsit a cumiját is. én az első fogainál mindig kentem a cumira is, mert azt hozzádörgölte a foginyhez és szerintem többet segített neki így, mintha egyből a fogra kentem volna.

már van 7 foga afiamnak, de szinte mindegyiknél azt tapasztaltam, hogy nem akkor fájt neki a leginkább, mikor már kibújni készült, hanem nagyon az elején volt nyűgös. szerintem még nem is látszik a fogon, hogy bújni készül, ők már akkor érzik. aztán mikor áttöri a fog az inyt, akkor volt nálunk néhány nyűgös sírós óra.

2009. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!