Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki tapasztalt hasonlót a...

Valaki tapasztalt hasonlót a babájánál? Főleg koraszülött babás anyukák (34 hétnél korábban) segítségét, tapasztalatát várom.

Figyelt kérdés

Fiam 34 hétre született.Furcsa dolgai vannak.Nem olyan a viselkedése mint egy normál csecsemőé.Állandóan nyújtózkodik,nyög,erőlködik,furcsa,ijesztő hangokat hallat egész nap ébren is,álmában is,sokat sír,keveset alszik,pedig még csak 7 hetes.

(Kaka van,szelek is,ne erre vagy hasfájásra gondoljatok,ez kizárt).Ki milyen különleges,nem természetes dolgot tapasztalt?Szívesen fogadom privátban is a dolgokat,mert kétségbe vagyok már esve.Orvosok szerint nem beteg,kinövi,de sajnos én már nem hiszek nekik...



2012. jan. 9. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

nyilván ezzel nem nyugtatlak meg, de a csecsemők az első időben folyton nyújtózkodnak, nyögnek, erőlködnek, furcsa, ijesztő hangokat hallatnak akár koraszülöttek, akár nem


szóval ez természetes, ha más miatt is aggódsz, akkor érdemes szakembert felkeresni, esetleg itt is találsz olyat, akinek van koraszülött babája

2012. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
ez nálunk is volt, pedig 41. hétre született a kisfiam. Neki az izmai le voltak tapadva, azt kellett kitornáztatni. Valószínű, hogy azért nyújtózott olyan sokat - persze nem biztos, de most erre vélem visszavezetni. dévényes gyógytornászhoz kell fordulni, ő meg tudja vizsgálni és ha kell, akkor javasolja a tornát.
2012. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanilyen, 7 hetes és 37. hétre született.
2012. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez normális...

a fiam időre jött, ugyanezt csinálta+éjjel-nappal ordított 3 hónapos koráig, aztán elmúlt...

a kiscsajom 36 hétre született, nem sírós baba, de folyton nyújtózik meg nyöszörög, nyögdécsel, alig bírok aludni tőle, de nem gondolnám, hogy ez gond, szerintem ugyanúgy elmúlik, mint a fiamnál. Te se aggódj.

2012. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom meg röfög! 40+1-re szuletett, mikor eloszor meghallotta a gyerekorvos, majd hanyatt esett a nevetestol! A sok siras, nyujtozas meg megvan mas babaknal is, nemcsak a tiednel. De ha aggodsz, a nyujtozkodas miatt felkereshetsz egy szakembert.
2012. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 an1ta válasza:
Szia, az en fiam 31. hetre szuletett es egy ideig o is csinalt ilyen fura dolgokat, mintha allandoan nyomott volna persze ezt kello hanghatassal tarsitva. Es nem ilyenkor kakilt, mert azt konnyen intezte akkor meg minden pelusba. En meg erre a korhazi egyuttlet alatt rakerdeztem es azt mondtak ez a korababakra jellemzo es h kinovi. Es kinotte, es lehet koze van a letapadt izmokhoz is mint az elozo irta, mert a fiamat is tornaztatni kellett ez miatt. Szoval nyugi ;-) es keveset is aludt mikor hazahoztuk vegre, estere mar teljesen nyug volt, enni is alig akartam, akkor rajottem h faradt, es mindig kerestem valami modszert amivel elaludt ket eves kozott, ez nagyon sokat segitett. Idovel megszokta, megnyugodott. Turelem es kitartas ;-)
2012. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!