Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor töri ez át?

Mikor töri ez át?

Figyelt kérdés

be fogok dilizni---tuti...


[link]


az ott egy ilyen kis "vízhóéyag" szerű...


0-24 nyűg van...ki fogok purcanni ha sokáig tart még. ALUDNI AKAROK!


köszönöm


2012. jan. 10. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy ilyen időszak és akkor még hol van a többi 19 fog????Mi azért írom többesben mert én is velük szenvedtem szóval az örlőket szenvedtük na de azt kegyetlenül...alvás??nos én 13 hónapja nem aludtam 1.5 óránál többet ez is ezzel jár ha gyermeket vállalsz annak vannak bökkenői de biztos te is érzed hogy megéri és ez a lényeg!!!:))Segíts neki ha nagyon nyűgi adj neki Panadol baby-t vagy Nurofent vagy kenegesd Dologéllel vagy Dentinox-al ne félj neki csillapítani a fájdalmát ezzel mindkettőtöknek könnyebb lesz.Vagy már a fájdalomcsillapító sem segít???
2012. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
osanitot adom neki 15 percenként...meg Dentinoxot kenek
2012. jan. 10. 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Amit először írtál azt nem ismerem az is fájdalomcsillapító??vagy valami homeós csoda??Én inkább adnám a Nurofent vagy a Panadolt próbáld csak ki nálunk csodákat tett hisz aludtak egy jó nagyot és már nem is voltak annyira nyűgik!!
2012. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen az egy homeós fogzáskönnyítő...nem szeretem tömni ibuprofennal...de lehet alvás előtt adok neki,mert jajj
2012. jan. 10. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell tömni, de ha fájdalma van, azt csillapítani kell. :)

Egyébként tök szépen látszik már, de mellette is már látszik a párja, így ha ez az egy meg is van, akkor se lesz nyugi.

2012. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látod ez a nagy okoskodás a világban hogy nem szeretném tömni de hisz nem azt akarod hogy jobb legyen neki hogy ne fájjon erre hagyod hagy szenvedjen mert szenved azért nyűgös,nos én ha kellett adtam nekik akár 4 óránként is habár ilyenre sohasem volt példa,olyan volt hogy már nem bírtam nézni a szenvedésüket és a déli alvás előtt adtam nekik Pandadolt és olyan sokáig és jót aludtak hogy a nyűgik is ezáltal elmúltak majd este megint kaptak vagy Panadolt vagy Germicidet de te tudod ha nem használ a homeós akkor pont azt nem adnám hisz csak felesleges pénzkidobás hidd el nem okoskodni akartam csak a kicsidnek megkönnyíteni a helyzetét remélem nem haragszol és segítesz neki!!!:)
2012. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

most nurofennel elaludt...


köszönöm a tanácsokat,alapból homeó párti vagyok, hiszek benne éssokszor segít,de érzem hogy most értünk el arra a határra hogy kell a "rendes" fájdalomcsillapítás...

2012. jan. 10. 10:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiamnak ilyen volt, 1-2 nap múlva kibújt a fogacska. Kitartás!!!
2012. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én algoflex babyt adtam neki, meg borostyán láncot a nyakába.


Hihetetlen de az segít, én tapasztalatból beszélek.

Ez az első páthónap erről szól sajnos de közben olyan nagy az öröm is! Pl, nálunk most kezdett el ülni és olyan aranyos :D 9 hónapos a fiam

2012. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

borostyánlánunk van...aludt fél órát...újra üvölt...:(

amúgy ő 4.5hós

2012. jan. 10. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!