Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon ez mi? 2,5hós kisfiam...

Vajon ez mi? 2,5hós kisfiam keze lába jár játék közben. És ugy veszi ilyenkor a levegőt, mintha visszafelé kapkodná. Hasonló, mint mikor szembe fuj nekik a szél.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 8 hós, és a mai napig csinálja, főleg, ha nagymama, vagy nagypapa van itt. Szerintem a mai babáknak ez egy jókedv kifejezése.

Előszőr én is meg voltam ijedve, de itt írták, hogy sok baba csinálja ezt...

2009. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örül, próbál nevetni, de még csak így jön ki neki.
2009. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak jatszik. Az en kisfim is ue csinalta, csinalja most is. Most 3,5 hos. Csak arra kell figyelnem, h ilyenkor csok levegot nyel es fel kell vennem bufizni jatek kozben.
2009. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj,de jó,már ugy izgultam!!Nevetni nevet,nagyon jó kedélyű,mondjuk még hangosan nem kacag.Köszönöm!!!!!!!
2009. máj. 24. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hason fekve, repülőzve, liheg, mint ha kapkodná a levegőt. Nagyon cuki volt ilyenkor. Már rég nem csinálta :)
2009. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert annnnyira boooooldog:)))
2009. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még orvoshoz is elvittem 3 hósan, úgy hörgött mint Darth Wader, de megnyugtatott a doktornő, hogy csak tetszik neki ez a hang, azért csinálja.
2009. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!