Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velemenyt kerek! Tehetek a...

Erichi kérdése:

Velemenyt kerek! Tehetek a tapszerbe egy par kanal kamillateat, hogy a szeklete jo legyen a babanak?

Figyelt kérdés
Szekrekedessel kuszkodtunk,nem volt egy par napig,es tettem egy par kanal kamilla teat a tapszerbe,es ezt teszem folyamatosan.Vajon artalmas a babanak ez a modszer?
2012. jan. 10. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A kamillatea hosszú távon nem egészséges, mert nagyon szárít.


Viszont ne haragudj de nem értem. A teát beletetted a tápszerbe, és megitta a baba? A teafüves tápszert?

2012. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem külön adod neki? Nekem eszembe nem jutna tápszerbe tenni. De szerintem ne ad neki folymatosan, hozzászokhat ugyanúgy mint a laevolachoz, vagy a kúphoz, vagy a hőmérőzéshez. Nem baj ha pár napig nincs széklete
2012. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba?

H tápszeres, akkor nem jó, ha nincs széklete, ez csak a szopis babákra vonatkozik, akik anyatejesek.

Ha már elmúlt 4 hónapos, akkor szerintem egy kis almalével, vagy szilvával próbálkozz.

Ha veszel szilvás bébiételt, abból adj neki vagy kanállal, vagy hígítsd fel vízzel és úgy próbáld meg.

2012. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tápszeres babáknál is előfrdul székrekedés, pl: Humana Baby fit, Beba HA sensitiv (laktózcsökkentett), eleve nehezebb megemészteni a tápszert mint anyatejet
2012. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább a tápszeres babáknál fordul elő székrekedés. pontosítanám az előzőt:)

Viszont én se tartom ezt túl jó 5letnek. Akkor vagy a tápi után, vagy egy kis almalé, gyümilé napközben, ami segít a kakilásban! Egyébként az édeskömény hatékonyabb székletlazító, és van külön emésztést elősegítő babatea is.

2012. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Egyik ismerős babának folyamatosan székrekedése volt. A gyerekorvos azt javasolta, hogy minden második evésnél a tápszer port kamilla teában oldják fel neki. Ettől teljesen rendbe jött, és nem ártott neki.
2012. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!