Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lesz a hűtőrágókának?

Mi baja lesz a hűtőrágókának?

Figyelt kérdés
Beraktam a mélyhűtőbe, gondoltam csak pár percre, mert gyorsan kellett volna, csak hogy lehűtse. És ott felejtettem egész éjjel....reggel kivettem, kiolvadt, de nincs semmi baja. Víz van benne nem zselé és nem látom, hogy szivárogna. Oda merjem adni a babámnak vagy kuka?
2009. máj. 25. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyaga elég rugalmas, így ha megfagy is, nem tud szétfagyni. Ha sehol sem szivárog, nyugodtan használjátok!
2009. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak amiatt van ráírva, hogy mélyhűtőbe nem szabad rakni, mert a babának az már túl hideg és kemény lenne, ennyi erővel egy jégkockát is a kezébe lehetne adni. :) Magának a rágókának nem lesz baja, ha nem reccsent szét a fagyástól, tágulástól, akkor nincsen semmi gond!
2009. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. máj. 25. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül valahol szivárog akkor is csak desztilált víz van benne nem kell megijedni attol nem lesz baja.
2009. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!