Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam valószínűleg...

7 hónapos kisfiam valószínűleg megkóstolt egy cserepes virágot, mire figyeljek, lehet baja?

Figyelt kérdés

Vadkakaó vagy mi a szösz a növény neve. Letépett jó sok levelet (járókából sajnos elérte), de csak arra a hangra figyeltem fel, hogy picit öklendezett, amikor bementem már vissza is bukta az ebédje egy részét, mellette egy pici levéldarab (mellette meg csomó levél, amit valószínűleg csak széttépett).

Arra gondolok, hogy meg akarta kóstolni, keserű volt és kiöklendezte az ebédjével együtt. A szájában már semmilyen zöldet nem találtam, semmi nyoma nem volt.


Jártatok már így?


2011. nov. 17. 14:56
 1/1 krisztivan ***** válasza:
Nem ismerem a virágot,de nézz utána a neten,ha nem mérgező akkor semmi baja nem lesz tőle.Pláne hogy kihányta.Ha esetleg mérgező akkor vidd el a kórházba és megoldják.(gyomormosás,gondolom).
2011. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!