Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik 16...

Mennyi folyadékot iszik 16 hós babátok 1 nap?

Figyelt kérdés
Tápszeren kívűl gondoltam, ami kimondottan folyadék, víz, tea, gyümölcslé stb..
2012. jan. 11. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

15 hónapos lányom kb. 300-600 ml-t iszik meg egy nap, vízből vagy gyümölcsléből.

Én már ennek a mennyiségnek is örülök, mert előtte 100 ml-t sem volt hajlandó meginni (és ezen kívül tápszert sem fogad már el amúgy).

Unokaöcsém 18 hónapos és már hónapok óta vagy 1 litert megiszik naponta, ha nem többet.

2012. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 1 L
2012. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pont a minap olvastam valahol hogy kisbabákank napi 150ml/testsúly kilogrammonként.

és kisgyermekeknek (a tiéd már annak számít) napi 110 ml/testsúly kilogrammonként.

példa:az én lányom 3 éves lesz és 11 kiló.neki 11-szer 110 ml kell egy nap meginnia tehát kicsit több mint egy litert.annyi meg is van.

de ezek csak olyan körübelül adatok tehát kicsit több és kicsit kevesebb belefér.

2012. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max. 3 dl vizet. Ennyi az igénye. Sőt a tejet nem issza meg, max. fél dl-t egy nap.
2012. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!