Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos, csak tápszeres...

4-5 hónapos, csak tápszeres babátok iszik valamilyen folyadékot a tápszer mellett? Ha igen, mit és naponta mennyit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima vizet szoktam adni,hogy mennyit iszik az változó.Most két napja teá is kap mert meg van fázva.
2011. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sima vizet nem issza meg így gyümilevet vagy teát kap napi kb. fél litert iszik meg.
2011. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fél litert? ejha :) az én fiam négy hónapos, hippes málna teát kap mióta tápszeres és van hogy naponta fél decit, van hogy csak 20 milit iszik meg és azt is visszabukja...
2011. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom már 7 hónapos, de még most is örülök, ha egy korty vizet lenyel.

Pedig a főzelékekre már szomjazni kéne.

Most meg is van fázva, de nem issza a teát.

2011. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is tápisok vagyunk 16-án lesz 4 hónapos és a Pickwicknek a gyerek teáját issza cukor nélkül, napi 300 milit.
2011. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!