Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa, Milumil? Akkor most...

Milupa, Milumil? Akkor most melyik, melyik?

Figyelt kérdés

Abban kérnék segítséget, hogy most akkor melyik cég eszi "meg" a másikat?! Patikában azt mondta ma nekem a hölgy, hogy összeolvadnak. Ez eddig oké. De mostantól milyen néven kell keresnem a tápszert?


Eddig Milumil 2-t vettünk (6+ hó). Tehát őt: [link]


Ez fog megszűnni? Tehát más lesz a csomagolás és a felírat is?! Ilyenre?: [link]



Aki esetleg találkozott az új termékkel már, az segítsen, mert nagyon mókás kitalálósdit játszani a patikusokkal..


Köszönöm! :)



2012. jan. 11. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a MILUMIL az új neve. Milupa volt a régi. Mi is ezt esszük, csak a Pepti 2-őt.
2012. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kerria ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a MILUPA a "gyűjtő"neve, mint mondjuk a NESTLÉ. A milumil pedig egy fajta név, mint a NESTLÉnél a Beba.


Amit belinkeltél, azt én csak design változásnak látom, hiszen mind a kettőn ott van a MILUPA és a Milumil felirat is.


Ha nem így van, akkor bocs. Mi úgy oldjuk meg, hogy visszük a doboz fülecskéjét, azon csak a márka, a fajta és a típus van feltüntetve, így nincs ezzel gond, hogy akkor melyiket is adják!

2012. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!