Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális ez? 8...

Mennyire normális ez? 8 hónapos a fiam elég vadul "játszik" csapkod engem, mar erőből, tépi a hajam és nevet rajta, mióta kibujt két foga már harap is! Nem egy kellemes játék ez!

Figyelt kérdés
ha mondom,hogy nem szabad vagy kinevet,vagy mutatja a fejével,hogy nem és csinálja tovább!:)komolyan fájdalmas néha.....

2012. jan. 11. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj. :-) Mindig mondd el, hogy ez fáj anyának, előbb-utóbb meg fogja érteni, de most még ne várd el tőle.
2012. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hónapos, ő is szeret pofozkodni és hajat húzni. Én mindig megmutattam neki, hogy nem püfölni kell az anya arcát, hanem simizni, és csináltam a kis kezével. Ha hiszitek ha nem már nem püföli sem az apját sem engem, hanem simogatni próbálja az arcunkat. 2 veszélyforrás van, az az orr...mert ha azt megkaparintja azt bizony meghúzza, és a hajam, azt is húzza még. De biztos meg lehet arra is tanítani, hogy ne húzza.
2012. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teljesen normális, de ne engedd neki. Ilyen idős korban már érti mi az a nem, nem szabad, csak nem tartja be. A hatás miatt csinálja,jelen esetben h sziszegsz vagy feljajdulsz. Abba fogja hagyni ha nem hagyod neki.
2012. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!