Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már gyerekülést...

Használtatok már gyerekülést ebben a kategóriában: 0-18kg-ig? 5 hónapos baba esetében.

Figyelt kérdés
5 hónapos a babó és 7,30kg 65 cm. A hordozóban nem érzi jól magát. Beletehetem már egy ilyen ülésbe? Tapasztalatok szerint jól érzik már ezek a kicsi babák magukat ebbe a tipusú ülésben?
2009. febr. 24. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi kb 7 hó körül vettünk Brevit,ami 0-18 kg-ig való.Sztem jó,5 fokozatban dönthető,oldalvédelemmel,központi övfeszítővel ellátott és a gyerek (14 hó,most kb 10 kg,79 cm) sem "panaszkodott" még:)
2009. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Hát nekem azt mondta a védőnő,hogy addig ne ültessem gyerekülésbe amíg nem magától ül fel.Nem szabad a gerincét terhelni sokáig. Én is szívesebben ültetném már gyerekülésbe a 8 hónapos kislányom(8,2kg és 74cm),mert biztos élvezné a nézelődést.Magától már próbál felülni és néha sikerül is.Még várj te is kicsit nem szabad siettetni semmit.

Boldog babázást.

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
9 kg-tól való ülésbe ne tedd,de a 0-tól valóba nyugodtan.
2009. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
nyugodtan használhatod. ezeket már direkt úgy tervezték, hogy kényelmes a babának és nem árt a gerincének! nem érdemes "belegyömöszölni" a hordozóba, mert sírás a vége!
2009. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

a 0-18 kg-ig újszülött kortól is használható. úgyhogy bátran!

és milyet néztél ki? az én 4 és fél hónapos fiam szintén kinőtte a hordozót és most keresgélek ülést (ő is kb. ezekkel a paraméterekkel rendelkezik)

2009. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodtan használd,mert ezeket az üléseket jól le lehet "fektetni".Mi kb 6 hósan kezdtük el ezt használni,mert mi is szenvedtünk a hordozóval.Igaz ő már ekkor fel tudott ülni.

Az én fiam remekül érezte/érzi magát benne.Jobban tudott nézelődni,mindent látott.

2009. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Mi Brevit v. Bebe Confortot nézegettünk! A Concord áll biztonságilag az első helyen, de az árban egy kicsit húzósabb. Gondolom tényleg azért vannak ezek 0-18 kg-ig kitalálva mert használható is. Csak arra voltam kíváncsi,hogy ilyen kicsiként nem nyügösek ebben az ülésben?Főleg mivel nem dönthetők túlzzottan.
2009. febr. 25. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van.Tök jól tud belőle nézelődni és annyira meg lehet dönteni,hogy a cumisüvegből könnyen tud inni,alváshoz is jó.

2009. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!