Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányomnak nyakláncot...

5 hónapos lányomnak nyakláncot szeretnék, de nem tudom veszélyes e, nem akad e bele, pl mikor alszikEgyáltalán szabad ilyen korban ékszert?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen veszélyes. A vékony lánc hamar szakad (a vastag meg hogy néz ki egy kis nyakicán). Beleakadhat sok mindenbe, elszakad, lenyel belőle egy darabot, s rosszabb dolgok is történhetnek. Miért szeretnél neki láncot már ilyen korán?
2009. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ekkora babának felesleges , mondjuk arany nyakláncot tenni. Én 8 hónaposan vettem neki borostyánnyakit, ami a fogzását is könnyiti (állítólag). Az elején huzogatta, de pár nap után elfogadta és megszokta, hogy a nyakában van.
2009. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnék ilyen pici babára nyakláncot (és semmilyen más ékszert). Beleakadhat, szerintem balesetveszélyes is.
2009. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mernék a nyakába láncot tenni. Lenyelgetni,megfolythatja,meg lehet,hogy nem is kényelmes neki. A köves láncokat (pl: borostyán) A szakértők meg nem is ajánlják,mert nem tudni milyen hatással lehet a picire,az aranyra meg azt mondják,hogy elveszi az energiát.
2009. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, ahogy te is írtad, veszélyes ilyen picikorban nyakláncot adni a babádra, mert akár meg is fojthatja magát vele.

Egy kislánynak legyen fülbevalója, de szerintem ennyi bőven elég. Lesz még ideje ékszereket hordani, a gyerekkor nem erről szól. Ő még úgyse értékeli és sztm nem is igényli. Majd, ha nagyobb lesz, és szeretne nyakláncot, ráértek, majd akkor venni neki.


8 hós kislány anyukája

2009. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kislányom van, és osztom a többiek véleményét, miszerint teljesen felesleges egy kisbabának a nyaklánc. Én magam sem lennék nyugodtan felőle, hogy nem történik-e baj. Szerintem vár még vele, nem marad le akkor sem semmiről.

A fülbevaló elegendő szerintem is.

2009. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 éves a gyerekem de az aranynyaklánca v. a karkötöje a dobozba áll ,szerintem is veszélyes játék közben és ök még játszani szeretnének nem is divat már az aranylánc!
2009. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyósom akar neki mindenáron venni névnapjára egyet, meg karláncot is, de én nekem is kételyeim vannak.Majd megmondom neki, hogy nem babának való vegyen inkább a korához illő játékot.Nagyon hasznos válaszokat kaptam köszönöm szépen!.:)))Még annyit, hogy nem is hallottam még erről a borostyánláncról, télleg hasznos ez, vagy pedig ártalmas?
2009. máj. 25. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják a borostyánra,hogy a fogzás nem olyan fájdalmas. Amúgy a borostyán fenyőgyantából készül,nem tudom segíthet-e valamiben. Szerintem ha valaki hisz benne inkább az segít,de a lánc nem.
2009. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!