Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája cicin vagy...

Akinek a babája cicin vagy cumisüvegen alszik el, hogyan oldja meg, hogy böfizzen?

Figyelt kérdés

Az én gyerekeim ha bealudtak, fel se bírom kelteni őket, viszont álmukban nem böfiznek. Emiatt viszont 1 óra múlva felébrednek, és akkor jön, viszont ilyenkor már nem könnyű visszaaltatni. Valami trükk a böfi kicsalogatására?

Őszintén szólva a lányom már nagy, de vele is ugyanez volt, mint most a fiammal.


2012. jan. 11. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én mindig oldalra fektettem őket, így ha jött valami, akkor kifolyt gond nélkül. Soha nem is ébredtek fel emiatt. Amíg picik voltak, megtámasztottam a hátukat, hogy ne boruljanak fel, sokáig aludtak oldalt mindketten.
2012. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én amikor már kómás volt vagy épphogy elaludt, van ilyen nagy labdám (szüléshez használják meg terhes tornán) ráültem, kezembe a bébim és pikk-pakk büfizett hogy picit le-föl mozogtam vele. Utána amit ivott álmában az nem gond.

Olvastam azt már "álometetésnek" hívják akkor már csak finoman nyel, ott nem nyel levegőt, nem kell büfiztetni.

2012. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is van ilyen labdám, kipróbálom.
2012. jan. 12. 22:44
 14/19 anonim ***** válasza:
9-es válaszolónak, igen ágyban, nem veszem ki megetetem és igy nem ébred meg, neki is kényelmesebb és nekem is hogy utána nem kell még 10-20 percet várni hogy vissza aludjon. nehezen alvó amúgy és barátnőm ajánlotta ezt a "trükköt" kipróbáltam és működik. Tápszeres. éppen hogy nyöszög egyet már a szájában a kaja. nekünk ez bevált. nem tudom mér kérded, talán gond? szerinted? bocs az offért
2012. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. A labda dolog sokszor segített egy pillanat alatt a büfi ügyben napközben is havsehogy se sikerült. Persze ilyenkor függôlegesbe emeltem arra a kevèske idôre, màrmint a fejèt fel nem hagytam fekve de ez logikus.

Volt egy idôszakunk amikor a labdàn finoman mozogva a karomban aludt el mert sehogy nem akart.

Az a labda sokat segített. Most 11hòs, ôt teszem rà hogy fogom hason, kivànlòan fejleszti az egyensùly èrzèket, jò az izomzatnak. Êlvezi is!

Tidom ezt màr nem kèrdezted csak megosztottam veletek :D

2012. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos és van, hogy fulladozik a cumisüvegtől. Én nem merném ágyban altatni, de látom nálatok ez jól működik.:)
2012. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Bevált a labdán rugózás!:)

Köszi!

2012. jan. 16. 23:28
 18/19 Disi ***** válasza:
Ezért szeretem ezt az oldalt, mert ki tudja kitől tudsz lopni egy jó ötletet. Örülök, ha ilyet olvashatok :))))
2012. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Örülök hogy bejött a labda dolog és segíthettem!!!

További boldog babázást! :)

2012. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!