Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája cicin vagy...

Akinek a babája cicin vagy cumisüvegen alszik el, hogyan oldja meg, hogy böfizzen?

Figyelt kérdés

Az én gyerekeim ha bealudtak, fel se bírom kelteni őket, viszont álmukban nem böfiznek. Emiatt viszont 1 óra múlva felébrednek, és akkor jön, viszont ilyenkor már nem könnyű visszaaltatni. Valami trükk a böfi kicsalogatására?

Őszintén szólva a lányom már nagy, de vele is ugyanez volt, mint most a fiammal.


2012. jan. 11. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy ha már megitta kb a felét felültetem.Szinte azonnal büfizik egy nagyot,utána hagyom elaludni szopi vagy tápszerivás közben.

Viszont nálunk ezzel nincs gond,ha nem büfiztetem akkor sem ébred fel.Mekkora a babád?

2012. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha cicin aludt el én sajnáltam felkelteni...

és nem volt soha baj belőle.

Ha úgy teleeszi magát h böfi lesz akkor úgysem alszik el vagy hamarosan felsír és böfiztetni kell.

hanyatt altattam és a fejecskéjét mindig oldalra fordítottam. Néha a kis textilpelenkána szájánál volt felbukás de soha nem volt belőle probléma. Ami ki kellett jöjjöj az kijött. Soha nem nyelte vissza nem, fulladt meg tőle.

Most 4 éves egyébként és a negyedik terhességem közepén járok. :) Kitartás!

2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, a felénél én is megfékezem, és megbüfiztetem, olyankor általában jön is. De nagyon mohó, és a végére kifárad, bealszik, de a mohósága miatt nyeli a sok levegőt.

4 hónapos. Rengeteget eszik :)

2012. jan. 11. 22:17
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem bukós, csak levegő jön, ha jön...
2012. jan. 11. 22:18
 5/19 Disi ***** válasza:
Nálunk sem szokott gondot okozni, de néha ha hallom, hogy nagyon falja a kajcsit (cumis), én is a felénél felveszem és azonnal kijön. Ha mégis beszorul, max fél órát alszik, felébred, de büfi után visszaalszik. Általában kézben. Sosem ringattam így, de mostanában néhányszor előfordult, hogy éjszaka a kezemben aludt vissza.
2012. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Akkor nincs mit tenni, ha sikerül, akkor lesz böfi, ha nem, akkor vagy felébred és altatok, vagy szerencsés esetben alszik tovább :)
2012. jan. 11. 22:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia, enyém 2 és fél hónapos, tápszeres. én éjjel ki sem veszem az ágyból megetettem majd hasra fordítom és vagy büfizik magától vagy bealszik és ha kell később akkor csak büffent és alszik is tovább.nekem ez bevált
2012. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az enyémek ilyen nehezen böfizősek sajnos. De magától nem jön nekik ha fekszenek, csak bántja a pocijukat.
2012. jan. 11. 23:41
 9/19 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló. Az ágyában fekve eteted a babád?
2012. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amikor csukódik már a szeme és már csak komfort szopizik, akkor büfiztetem, utána megy vissza cicire és bealszik. De neki hamar jön a böfi.
2012. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!