Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen "jó" és...

Másnak is ilyen "jó" és nyugodt a babája?

Figyelt kérdés

a barátnőm kislányáról van szó. Két és fél hónapos és egy "csoda". Nagyon nyugodt baba, már kb 4-5ször voltam náluk és szinte a hangját sem lehet hllani. Elvan magába, ha fáj a pocija, akkor sem sír hanem csak akrobatázik a kis lábaival. Ma bent voltak a munkahelymen majdem két órát, de a baba meg se nyekkent. Azt mondta az anyukája csak akkor sír, ha éhes. Nem nyűgös, tök nyugodt mindig.

másnak is van ilyen babája vagy ekkora szerencséje lenne a barátnőmnek?


2009. máj. 25. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három ilyen volt. Háa Istennek! Nem dicsekvés, de tényleg.
2009. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen, most 2 hónapos. nagyanyám keze alatt 10 gyerek ment át, azt mondta, ő még ilyet nem látott. :D és alszik éjszaka, 11 órát egyhuzamban, mint az álom! :)))
2009. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jaj, ez tök jó:-) szerintetek ez mitől függ? úgy értem a terhesség alatt Ti is kiegyensúlyozottak voltatok és nyugodtak?
2009. máj. 25. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Első gyerek: álom. Éjjel 12 órát aludt, hangja se volt, egyfolytában vigyorgott, amikor már tudott.

Második hisztis, vagy vigyorog, vagy hisztizik, a két véglet közt semmi.

A harmadik álom, csak vigyorgó funkciója van, hangja nincs, csak ha kacag, még sírni is nagyon halkan sirdogál, csak akkor, ha nagyon éhes már.

Babakocsiban mindig azt hiszik, hogy alszanak a babák, mert ha megállunk fél órára akkor se szólnak egy szót se, csak látszik, hogy jár kezük-lábuk, tehát ébren vannak. Erre mindenki ledöbben, hogy "mindig ilyen nyugodtak?" Igen :-))

2009. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én 5,5 hónapos anyatejes babám is ilyen. Másfél hónapos kora óta este 8-tól reggel fél 8-8-ig alszik, meg se nyekken éjjel. Nappal néha nyüszög, ha valami zavarja, pl szemébe süt a nap, vagy ilyesmi, de ok nélkül soha nem sír és soha nem nyavalyog. Csak mosolyog mosolyog és mosolyog. Mindenki a csodájára jár :) :) Nagyon nagyon jó természet és végtelen türelme van!
2009. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kommented utáni válaszoló vagyok, a terhességem ideje nagyon zűrös volt (csaknem válás), úgyhogy bizonyosan NEM attól voltak ilyenek a babák!
2009. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

második hozzászóló vagyok. terhesség alatt is szinte végig nyugodt voltam, sok jó zenét hallgattam, és mindent ettem, amihez kedvem volt, jó nagyokat fürödtem meleg vízben nagy habban gyertyákkal az általános tiltás ellenére minden nap, és rengeteget nevettem. alapból nevetős vagyok, az apja már nem annyira, viszont az apja is nagyon nyugodt. születésétől kezdve ilyen a baba, úgy engedtek haza a kórházból: nagyon jó baba, kedves szülők, ne rontsák el :D

szerintem genetika, terhesség alatti állapot, majd szülés után a türelem, és a következetesség az oka, de összességében nevezhetjük szerencsének is, ha nem nagyon akarunk magyarázkodni :D

2009. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem az elsö gyerköc is isteni volt meg a kicsike is , jó természetü lesz figyeld meg.Néha fog csak akaratoskodni de annyi kellll ja ha a szülü jól terelgeti , nevelgetésen sok mulik.
2009. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13:58 vagyok. Az én babám az apukája szuper természetét örökölte. A terhességem nem volt nyugodt egyáltalán, bátyám meghalt motorbalesetben, lakásfelújítás, 8 hónapig munka...
2009. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a gyerekek akkor sirnak, ha valami nem oké. ha tiszta a pelus, nem éhes, nem fáradt, nem fáj semmije, maximálisan összkomfortban vannak, akkor nem igazán sirnak.
2009. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!