Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok babátok...

Hogyan tisztítjátok babátok fülét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fürdetés után a törölköző sarkával kitörlöm. Belenyúlni eleve tilos! A fül öntiisztító!
2012. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fürdés után szoktam törölközővel megtörölgetni a fülét, és fültisztítóval a kagyló külső részét, mert az én lányomnak összeér, és ha ott nem törölöm ki a hajlatot, akkor szennyeződés van rajta, szappanlerkódás, mifene. A füllyukat pedig nem piszkálom, kijön magától a cucc. Csak a széléről jön le, ameddig a törölköző éri.
2012. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a biztonsági fültisztító erre a célra szolgál. Én a belsejét is tisztítom ezzel, de csak addig lehet amig az elér. Tehát igazán bele nem megy. Előtte fürdés előtt a Babé koszmó elleni samponjával amivel hajlatokat is kell tisztítani a füle mögött is bekenem. Ezt a vízmen lemosom róla. Illetve mivel úgyis benne a feje a fülére is kerül víz bőven. Mikor kiveszem testápolózni akkor tisztítom meg alaposabban a fülét. Ekkor jön a biztonsági fültisztító amivel kívül is megtisztítóm. Ezután még egyel a füle mögötti részt is áthúzom vele, hogy nehogy maradjon olyan zselé rajta, meg száraz legyen. Én törölközővel nem töröltem még fület . Félek, hogy beleakadna a fülbevalója is.Csak annyira van a fején az a kis kapucnis része amig a heját jól át nem dörzsölöm vele. Eközben nyilván a füléhez is hozzáérhet valamit. De tüzetesebben a fültisztítójával tisztítom meg a fülecskéjét. Ha a kérdést azért tetted fel, mert hámló bőrszerűséget észleltél a füle mögött akkor mindenképp ajándlom a babá samponos hajlattisztítós gélt. Én az összes fürdető és test-arc-popsiápoló krémeit lecseréltem a babé termékeire, mert mindenre allergiás lett szegénykém (gyógyszertárira).
2012. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy látom, hogy szükséges, akkor olajos fültisztítóval törlöm át a kagylót, amúgy csak annyira tisztítom amennyire fürdéskor víz éri, majd megtörlöm. Biztonsági fültisztítónk van, de nem nyúlok bele ezzel sem, mert lehet csak jobban benyomnám a fülzsírt. Az meg nem tesz jót.
2012. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztonsági fültisztítót használok, épp csak egy picit lehet vele "bekotorni". Meg a fülkagyló járatait is azzal pucolom.
2012. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!