Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babanak milyen a...

8 honapos babanak milyen a napi etrendje?

Figyelt kérdés
Az en kisfiam 8 es fel honapos, reggel 8 korul tapszert kap, 11 korul gyumolcsot turoval, vagy kekszel, vagy rizzsel, 3 korul husos fozeleket, este 7-kor tejpepet Danoninoval. Kesobb mar nem kel fel enni, baj hogy kimarad az ujabb tapszeradagja?
2009. máj. 25. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alszik éjszaka akkor nem,mert nem éhes.
2009. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha éhes lenne felébredne éjjel még enni, mint az én kisfiam. 8 hósak vagyunk, de egyszer még mindig eszünk az éjszaka, hiába adok neki napközben többször enni.

Örülj neki, én mit nem adnék... :)

2009. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam:

5-6 körül szopik

8-9 körül eszik gyümölcsöt keksszel

12-13 körül 12 adag főzelék hússal

14-15 körül fogy el a főzi másik fele

18-19 körül tejpép

21 óra fürdés után szopi

2-3 óra körül ébred szopizni

2009. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is majdnem ugy eszünk ahogy ti, csak annyi hogy nem háromkor, hanem kettőkor adom a főzit, nem jelzi hogy éhes, mégis simán megeszik egy üveggel, 5 kor tejpép, fél kilenckor tápi és alvás. Ilyen időbeosztást próbáltál? Igy meglenne a tápiadag.
2009. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk következőképp alakul:

7kor tápszer

10-11 körül tejpép

14körül főzelék

17 kor gyümi

este 8 kor tápszer

Este már nem kel fel enni.

2009. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Van ugy is, hogy korabban kel, es akor belefer meg a tapszer este, de mostanaban felsir ejszaka, de eddig azt hittem szomjas, mert vizet iszik, de nem sokat...ezek szerint ehes lehet. Eddig anyatejet is kapott, de 2 hete korul nem akar szopni, pedig eddig elofordult, hogy ejszaka megebredt es kicsit szopizott.
2009. máj. 26. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Éhes éjjel, azért kel fel. Próbálj szoros és pontos étkezési rendet kialakitani neki, hogy az 5 hami nappal meglegyen, igy ő is és te is tudtok majd éjjel kelni.
2009. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!