Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem terem otthon, és...

Akinek nem terem otthon, és nem kap a rokonoktól, hol veszitek a zöldséget gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Eddig a tescoba vettem, de mindig mondják, hogy ott műgyümölcsök vannak. De honnan tudjam, hogy a sima zöldséges nem ugyanonnan szerzi be az árut mind a tesco?
2012. jan. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kenj ki a piacra, keress olyan árusokat, akik a maguk termelte zldséget, gymlcst árulják! Lehet, hogy nem kapsz tőlük olyan tetszetős árut, de bármikor elkérheted a permetezési napló, amiben ktelesek feltüntetni mikor mivel kezelték az ültetvényt. Ha elégedett vagy és visszajársz hozzájuk, még kedvezményt is kaphatsz.
2012. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a piacon legjobbat kapsz.



A sima zöldséges a nagykerben szerzi be, de a tesco túlhűti, túltárolja, a legolcsóbbat árulja. A zöldséges egyből kiteszi, és szépet hoz, hogy vigyék..

2012. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj és nem kenj...:s
2012. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, sajnos itt nálunk nincs piac, így én is bajban vagyok. Általában Anyut kérem meg, hogy vegyen nekünk, és ha találkozunk átadja, de sajna többször kéne jó minőségű zöldség-gyümölcs. Emiatt én is nagy bevásárlással oldom meg, próbálok magyar jelzésűt választani, ha fel van tüntetve (csomagoláson).


Ha piac van ahol Te laksz, akkor tényleg ott keres 'kofákat', akik egy idő múlva majd meg is ismernek!

2012. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Piac, vásárcsarnok, zöldséges.
2012. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én innen rendelem: www.biobarlang.hu

Nem olcsó, de mivel én főzök a kicsinek, még így is olcsóbb, mint az üveges bébikaják.

2012. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben. Arra azért figyelek, hogy magyar legyen.

A répa és a körte nagyon finom szerintem. Azokat mindig ott veszem. Almát a helyi boltban, mert az a piacról van.

Természetesen az is magyar.

2012. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!