Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázam van szoptathatom a...

Ha lázam van szoptathatom a kisfiam?

Figyelt kérdés

A torkom is nagyon fáj, alig bírok nyelni! Milyen gyógyszert vehetek be?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. máj. 25. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam így, amikor 1 hónapos volt a kislányom. A doki azt mondta, jobb, ha szoptatom, de igyekezzek nem "nyalogatni" annyit. Gyógyszert nem vettem be, így kicsit nyűgösebben húztam el a dolgot, de a babám nem lett beteg, pedig végig rendesen szopizott.
2009. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a tejben már benne van az immunanyagod, és a baba nehezebben vagy egyáltalán nem fog megbetegedni! Egyébként én a patikában kérdeztem, és azt mondták paracetamol tartalmúakat szedhetek, mert ha a baba beteg, neki is ezt adnának, tehát nem baj ha kicsit átmegy, de állítolag nem is megy át, mert már benned lebomlik. Jobbulást!
2009. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 25. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a tantumverdet lehet szoptatás alatt szedni torokfájásra, és nagyon jó, Nekem bevállt. A babónak valószinű nem lesz baja, mert az anyatejesek védettek. Ha lázasan szoptatsz, lehet, hogy egy kicsit hasmenése lesz, de nem lesz semmi gond.
2009. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor voltam így amikor 1 hós volt a babám. Az Oscillococcinum bevált nálam. Vagy 2 hétig beteg voltam és mikor meggyógyultam 2 nap múlva kijött a babámon is. :(
2009. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is!
2009. máj. 25. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, szoptass! Ha elkapja , akkor az immunanayagok is átmennek a tejjel!

Én is ilyenkor oscillococcinumot szedtem, aktiválta az immunrendszerem, ezért nálam is hamarabb elmúlt + a babába is több immunanyag ment át.


Jobbulást :)

2009. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!