Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatók baba piskótát...

Mikortól adhatók baba piskótát, vagy kekszet/összetörve, pl. almát süriteni/?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a babapiskótában egész tojás van, tehát elvileg azt csak 1 évesen. Én háztartáai kekszet adok 11 hós kora óta...elötte babakekszet adtam
2009. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Na, ebből már kerekedett ki vita, hogy miért? minek? és csak gluténmentest!!! stb... Én a védőnőm tanácsára akkor adtam, amikor már kiváltott egy étkezést,(5,5hósan) és sima reszelt háztartási kekszet, mivel bébiétellel variáltam, amiben van krumpli, répa, sütőtök, és így nem kapott minden nap kekszet.
2009. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húha, ez nehéz :)

Tojásfehérje-tartalmút csak egy év után.

Ha esztek glutént, akkor mehet már 6 hós kortól a babkeksz.

Ha nem esztek, akkor kölespelyhet, golyót, hajdinát, rizspelyhet ajánlok sürítésre.

2009. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapos kora óta adok neki. Nem lett semmi baja tőle.Imádja.De igaz, hogy tojást tartalmaz.
2009. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma is adtam babapiskótát. 6,5 hós
2009. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!