Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a napi menüje 7-8 hónapos...

Mi a napi menüje 7-8 hónapos kisbabátoknak?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy tápszeres vagy anyatejes:-)
2012. jan. 14. 09:52
 1/4 porcukormókus ***** válasza:

Hát az én válaszommal nem fogsz sokra menni, mert nagyjából semmit nem hajlandó megenni a 7hónaposom. Most épp a kiflibelső a menő, mondhatom nagyon örülök neki- tele van vitaminnal...

A felnőtt-kajákba boldogan belekóstolna, de azt neki még nem szabad, a babakajákért viszont egyáltalán nem lelkesedik. De ez lenne a kisebbik gond, viszont a cicizésről meg már kezd lejönni, legalábbis egyre kevesebbet kéri abból is. Nem tudom, lehet fényevő lesz.. :(

2012. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hós, 6 hós kora óta nem kéri a cicit. 8-kor kel, 9-kor reggelizik babajoghurtot kenyérrel, krémsajttal, májkrémmel, főtt tojás sárgájával, amit épp mi is eszünk, aztán délben ebédel, én abból készítek neki valamit, amit mi is eszünk, amit a 2 éves fiam is eszik, pl. zöldséglevest összeturmixolva, csirkehusi+borsó+krupmli, ma pl rizseshusit fog kapni kicsi répával összeturmixolva, aztán 2-kor 200 ml tápszer, alszik 3-ig, aztán 4-kor 150-170 g gyümölcs babakeksszel, túrókrém, 6-kor vacsira kenyér+felvágott, májkrém, amit a nagy is eszik, 7-kor 200 ml tápszer és alszik reggelig.
2012. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggel 8-kor ébredés- tápszer

11-kor tízórai- gyümölcs

14-kor ebéd- tápszer

17-kor uzsonna-főzelék, vagy tejpép

20:30 vacsora-tápszer

2012. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónaposom menüje:

reggel 7-8 körül kel, anyatejet kap, de már Ő is nagyon keveset akar szopizni.

amíg én reggelizem kap kicsi katonákat az enyémből

délelőtt kap gyümölcsöt keksszel vagy túróval

1 körül főzelék

5 körül tejpép

este 8-kor szopi


Az első válaszadóval ellentétben Ő mindenevő. Akármit adok neki szívesen fogadja, eddig nem volt olyan kaja amit ne evett volna meg. Kapott a napokban narancsot amikor én ettem. Előtte már evett, de nem önmagában. Kicsit savanykás volt, fintorgott nagyokat de rendületlenül jött és kérte még.

2012. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!