Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni a 7 hónapos...

Mit adtok enni a 7 hónapos kisbabátoknak? Tanácstalan vagyok a menüjét illetően.

Figyelt kérdés

Így néz ki egy nap:

Reggeli- tápszer

Tízórai- gyümölcs,gabonapéppel dúsítva

Ebéd- főzelék, több fajta zöldségből

Uzsonna-tejpép,vagy Babylove jóéjt kekszes nemtudommi

Vacsora- tápszer

Tulajdonképpen nem tudom, hogy jól csinálom e vagy sem. Talán gyümölcs helyett valami mást kellene neki adnom? Vagy uzsira a tejpép helyett főzeléket?

Ti hogyan csináljátok?


2012. jan. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól csinálod. Bár én uzsi helyett valami mást adnék. Vagy főzeléket, vagy megint gyümit. Elég neki a 2 "mű" kaja, a két tápszer.
2012. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igem én sem vagyok nagyon tejpép fan, de valamit adnom kellett neki:-) HA-s tejpép, a tápszere is az. Csak azt nem tudtam, hogy adhatok e neki kétszer főzeléket. És nem baj ha mindennap eszik gabonapépet? És az a Babylove-s kekszes akármi, az sem túl jó igaz? Biztos nagyon cukros, még meg sem néztem....
2012. jan. 10. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vettünk a Dm-ben 5 gabonás pelyhet, bio, semmi káros nincs benne, forrázva adom a gyümihez, és turmixolom, imádja. Kap még babakekszet. Egy nap 3* eszik szilárdat, kedvtől függ, hogy ebből hányszor főzi, és hányszor gyümi a kaja. Amúgy még 3* szopizik. Adhatsz már neki babajoghurtot, az én fiam imádja. Egyébként jól csinálod. Én a tejpépet elhagynám, nekem az túl "mű".
2012. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2012. jan. 11. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!