Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud már csinálni a 4 és...

Mit tud már csinálni a 4 és fél hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém még csak alig töltötte a négy hónapot.megfordul hátárol oldalára,oldalárol hasára hátára és már a hasrol oldalra fordulás is megyeget neki.kacarászik.motyog magyaráz a maga kis nyelvén,be se áll a szája.nézegeti a kezét lábát.mindent a szájába vesz.már próbál felülni,húzza fel magát.biztos van amit kihagytam,de szerintem már elég sok mindent tud.remélem ez nem kevés a tiéd miket tud?
2009. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is hasonlókat.Nézeget,érdeklődve figyel mindenre,mindent a szájába vesz,mosolyog,hangosan kacag,beszélget a saját babanyelvén.Nyúl a tárgyakhoz,megfogja,csörgőzik.....ha megfogjuk a kezét,felhúzza magát ülésbe..oldalra fordul...csak még éppen nem fordul a hasára.Ezért is kérdeztem,hogy esetleg ezzel a mutatvánnyal nem-e vagyunk lemaradva a többiektől!
2009. máj. 25. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmiféleképpen nem vagytok lemaradva.ez enyém is még csak próbálgatja a hasra fordulást több-kevesebb sikerrel.meg minden baba máskép fejlődik.lehet hogy ő tud valamit amit az enyém nem.
2009. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!