Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babátok miket tud...

12 hetes babátok miket tud már csinálni? Esetleg megfordul már hátról hasra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez a kérdés vicc, ugye? Persze, és még önállóan is felül, néha már mondja, hogy anya, apa...


Ha egy 12 hetes baba megfordul hátról-hasra, akkor annak súlyos izomrendszeri ok van a hátterében, és sürgősen fel kell vele keresni egy fejlődésneurológiai rendelést vagy egy gyógytornászt (pl. Dévény).

2011. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, úgy olvastam, hogy 2 hetes babátok.... Egy 12 hetes már tényleg átfodulhat, de elég ritka, hogy ilyen korán meg tudja ezt már csinálni. Nekem mindhárom gyerkőcöm 4-5 hónapos kora körül fordult át először.
2011. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én kis fiam 3 hetes kora óta hasról visszafordul a hátára. A doktornénink szerint örüljek neki és dicsekedjek vele :D
2011. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12 hetesen oda-vissza fordult, hasról-hátra, hátról-hasra. És talán pár centit tudott hátrafelé tolatni, bár ebben nem vagyok biztos.

Mindent korán csinált és bebizonyította, hogy kicsi a bors,de erős. :)

2011. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joyce ***** válasza:
Nàlunk, 8 hetes kora òta hasrol hàtra fordul, ha hason fekszik fennt tartja a mellkhasàt is, ha hason van, akkor tolja magàt , igy közlekedik, sokat gügyög, rengeteget nevet,2 hetes kora òta àtalussza az èjszakàt.
2011. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, megfordul, ha olyan kedve van, de csak hasról hátra
2011. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!