Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyszülőknél milyen babafelsz...

Nagyszülőknél milyen babafelszerelés van? Minden ami otthon (kiságy, etetőszék, járóka, stb), vagy viszitek magatokkal ezeket amikor hosszabb időre mentek látogatóba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem viszek semmit. Gyerekágyunk nincs, velem alszik a nagyágyban a 14 hónapos lányom, de napközben a földön, pléden nagyon jól alszik és onnan nem is esik le. Járóka sem kell, mert eddig sem volt. Ügyesen megtanult kapaszkodni, majd felállni és menni egyedül. Vagyis némi segitséggel.

Csak a játékait szoktuk vinni. Ennivalót annyit, amennyi az útra kell, mert főzni ott is tudunk.

2009. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomnál van járóka, meg etetőszék, játékok, pelenkázáshoz minden féle ami kell, de az ágyon plenkázom,és aott alszik akkor a járókában alszik.Apósomékhoz ha úg megyünk viszünk baba kocsit (ők lertes házban laknak), utazó ágyat.Anyuéknál a lakásban nincs semmi, egyenlőre,de szerintem hamarosan kapnak majd egy etető széket.És szépen lassan játékokat.Nekik a fiam az első unoka, viszont anyósnál már a 3ik, így már bejáratott már nála lakás babügyileg.
2009. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi Győrben lakunk, a nagyszülők Pécsen vannak, nehéz lenne mindig mindent vinni. Vettek anyuék egy utazóágyat, azt visszük, mert itthon járóka, ott kiságy. De Pécsen van -apu szerzett barátoktól, vagy olcsón- etetőszék, babakocsi, bébikomp, kiskád
2009. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mekkora mákom volt anno:DUnokatesóm 1 évvel nagyobb mint én és együtt laknak nagyimmal.Nah aztán volt 2 kiságy meg minden jó,nekem szerencsém volt:D

Amúgy szerintem meglehet oldani,nem gáz ha nincs ott cucc.Az ágyon 2 párna közé rakva elalszik napközben,etetőszék helyett ott az öled,vagy papáé vagy mamáé,játékok lehet,hogy még a tieid is megvannak(az enyémeket tuti meghagyják),a többit visszük:)

2009. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik nagyszülőnél van utazóágy. Etetőszéket vettünk egy IKEA-sat. Járókát nem használunk. A picinek szoktuk vinni a babakocsit, mert ő még nagyon kicsike.
2009. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy oldjuk meg az alvást, hogy vettünk egy nagy szivacsot, azon alszik a kicsi. Pici korába 2 összetolt fotelba szundizott. Etetőszék nincs, vagy én fogom az ölembe vagy az apukája, járókánk itthon sincs. Fürdőkádat amíg kicsi volt kértünk a sógornőmtől- szomszédba laknak, mostmár jó a nagykád is. Játékot hozzuk-visszük, kell az útra is mert hosszú.
2009. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk kiságy van a papánál, /még az enyém/ de erre a célra ilyenkor tökéletesen megfelel. etetőszéke még nincsen ott. a bébihordóban viszem /8hós/ ugyis, abba szoktam ilyenkor beleültetni, ott etetem meg. járókája itthon sincsen, mert nem igazán láttam értelmét egyelőre. elpakoltam mindent előle, a szobában a földön játszik. ha kimegyek, beteszem a kiságyába,és remekül játszik ott tovább, mert szerencsémre, nagyon szereti a kiságyat. apróbb dolgok nekem vannak a papájánál: popsitörl,pelenka, néhány váltás ruha. bébiételeket, italokat a papa mindig vesz neki egyet-egyet, mikor megyünk akkor meg akár többet is, így erre sincsen gondom. mi hetente 2-szer megyünk általában a papához. másra nem tudom hagyni, így nekem jól jönnek ezeka kicsit nyugisabb délutánok:-)
2009. máj. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is szívesen vinném anyumhoz egy-egy délutánra, de ott egyelőre semmi felszerelés nincs, a lakásban kutya-macska, így a földre nem szívesen tenném le. Eddig pihenőszékkel oldottuk meg ha mentünk egy-két órára, de abban már nem marad el, ill. több órán át nem is tartanám ott. Lehet h akkor veszek anyumhoz 1 járókát, végülis ahogy írtátok az etetés megoldható ölben, pelenkázni, altatni szintén lehet kiságy nélkül.
2009. máj. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!