Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyszülőkhöz ti vettetek...

Nagyszülőkhöz ti vettetek dolgokat, vagy ők? Vagy nem jártok át olyan sokat, hogy szükséges legyen az etetőszék, kiságy?

Figyelt kérdés

Szüleim vettek utazóágyat, akciósan, most vesznek majd etetőszéket is.

Anyósoméknál viszont nincs kiságy, mi most nem tudnunk venni, ők sem vettek...mindig várják, hogy menjünk, megyünk is amikor tudunk, csak már nem merem sima francia ágyon altatni 10 hónapos fiam....


2011. aug. 14. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A franciaágyat nem tudjátok körbebástyázni székkel, fotellal, hogy ne tudjon leesni? Akkor nem kellene kiságyat venni.
2011. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyósékhoz vettem használtan egy kiságyat, mert az utazóágyat nem szereti a lányom.

Viszont pelenkát, popsitörlőt, ilyesmit vesznek anyósék.

Már nézegettem használtan az etetőszékeket is, mert a hordozót nemsokára kinövi, de ha ott vagyunk, valamiben etetnem kell. Ráadásul mivel messze laknak, oda mindig 3-4 napra megyünk.

De arra azt mondta anyós, hogy majd kifizeti.

2011. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát nem igazán, kicsi a szoba, nincs is annyi szék...gondoltam párnával körbe teszem, de arról már simán lemászik.

Meg amúgy az is zavar, hogy nagy kutya van bent a házban, aki felmehet az ágyra, tiszta kutyaszőr:/

mondjuk viszek pokrócot, amire le tudom tenni.


Csak kíváncsi voltam nálatok hogy volt.

2011. aug. 14. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Anyukámék teljesen átrendezték kornak megfeleően a szobámat. 2 gyerekkel megyünk hozzáűjuk... mindig volt kiságy, meg ágy nekik. Most már emeletes ágyon alszanak. Van játszótér az udvaron, homokózó, meg mnidn

Anyóséknak 3 évig könöírögtünk,hogy legalább járóka legyen.. mire a nagy kinötte a kicsi utálta.Megyünk hozzájuk de egyszer nem aldutak ott. Etetőszék vna de ritkán ettünk ott. Igazn az én szüleim 100kmre laknak.. anyósék csak 4 km-re. De ami itt természetews ott nem.

Jah vettek anyósék Auchanban akciósan 2 éve homokózót.... most nyáron kerülét elő amikor a 7 éves fiamra vigyázott a sogornőm. fiam mesélte, ohgy üvegeket dobozokat kelett belőle kipakolni és 3x kimosni mert olyan koszos volt. Megltta a gyerek a pincében, hogy vna és addig unszolta sogornőm mig elővették. De ha nem boklászik kincset keresve a gyerek akkor itentudj mikor kerül elő.

2011. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk alapból van utazóágyunk, azt visszük mindenkihez, ha látogatóba megyünk. Etetni a babakocsiban szoktunk vendégségben, vagy ölben. A nagyszülőknél egyedül a játékok olyanok, hogy nem visszük el őket, mindig ott vannak. Ezek még az én játékaim voltak.
2011. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindent mi vettünk.
2011. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anyósomék szinte totál lemaradnak fiam fejlődéséről...és ezt volt, hogy szóvá is tették, mármint hogy keveset megyünk.De az van, hogy mikor el is megyünk, nem tudom letenni, végig az ölemben van, mert ott az a nagy kutya,bent a lakásban, ki-be jár a kertből, és tiszta kosz minden....e mellett ugye az altatás, most már az etetés is macerás....Nem akarok rájuk panaszkodni, mert aranyosak, csak annyira nem szeretek hozzájuk menni, ők meg nem jönnek hozzánk.
2011. aug. 14. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindent megvettem, mindkét nagyszülőhöz elvittem. Nekem ez így korrekt. Van egy régebbi etetőszékünk, összecsukva befér a kocsiba, azt és egy utazóágyat mindig viszünk magunkkal. Szuper, hogy a szüleid vettek ilyesmiket, de nem várhatod el, hogy anyósod is bevásároljon egy babaszobát.
2011. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni velük, hogy ők jöjjenek inkább. A gyerekkel nektek nehezebb mozogni, meg a kutya miatt nem is mered letenni a gyereket földre se mászni, se játszani. Én sem tenném le.
2011. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem emlitsd meg finoman, hogy nem szeretned a kutya miatt letenni a babat, ha az udvaron lenne, amikor ott vagytok, (elotte persze takaritas), akkor jobb lenne.

Anyosomeknal is nagy kutya van, de nem johet be. Nem fektetnem olyan agyra a gyereket, ahol kutya fekudt. Mi toluk kaptunk utazoagyat, de en mondtam, hogy vennenk oda, es vegul nem engedtek kifizetni. Kadat is vettek, furdetot is.

2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!