Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a vizipipa füstje...

Szerintetek a vizipipa füstje is káros a babára? Mert ugye az szűrve van és nem is büdös, de mégiscsak füst.

Figyelt kérdés
Nagyon megoszlanak a vélemények a vizipipázás károsságával kapcsolatban, ezért ha lehet csak akkor válaszolj, ha tudod miről van szó.
2011. dec. 20. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy káros, bár az tény, hogy kevésbé, mint a cigaretta.
2011. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem káros. Külön helységbe pipáznék. Nálunk a konyhába. Most, hogy írod lenne kedvem pipázni:)
2011. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem pipázok, csak a párom. Amíg jó idő volt kiküldtem az udvarra, de most már nem küldhetem ki... Az egész lakást be tudja teríteni, de nem érzem, csak látom. Persze mindig szellőztetek is, de mivel csak pipázás után, ezért kicsit félek, hogy rosszat tesz. Légzéskimaradásra meg ilyesmire gondolok.
2011. dec. 20. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól gondolod. de millió olyan következménye is lehet ami majd csak évekkel később jöhet elő
2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is káros. Nem tud a férjed egy szobába bezárkózni, és ott pipázni? Ott nincs a baba, és akkor annyira nem is árthat neki. Ott aztán jól ki kell szellőztet ni, és kész. :)
2011. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia


én nem használnám lakásban, mert a füst bejut mindenhova.

én még füstölőt sem merek gyújtani, pedig szeretjük nagyon

2011. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!