Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki? 7 hónapos...

Mit adjak neki? 7 hónapos babámnak már kevés a lefekvés előtti anyatej+tápszer, reggel 5-kor már fent van. Amúgy normálisan 7-kor szokott kelni.

Figyelt kérdés
Napközben 1-szer kap gyümölcsöt, 1-szer főzeléket, 3-szor szopizik (+tápszer, ha nem lakik vele jól). Szerintem már hajnalban megéhezik, nem elég neki a vacsi. Mit adhatok neki este, hogy jobban teli legyen a pocija?
2009. máj. 26. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a nappali kajáját emeld ne az estit mert fájni fog a hasa. egy 7 hónaposanak 1 gyümi és 1 főzi szerintem kicsit kevés. ki kéne váltani legalább még egy étkezést.
2009. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha kiváltok még egyet, az mi legyen, hogy megmaradjon a napi 500 ml tej/tápszer is?
2009. máj. 26. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem vacsira is adj neki főzeléket husival!

Semmi baja nem lesz.

És utána kapjon fürdés után tejecskét, tápszer nélkül.

2009. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha jól eszik a babád gyümit és főzeléket + szopik is még szerintem teljesen felesleges 500 ml tápszert is adnod. elég a rendes kaja meg a cici. lehet kevesebb a tápszer igy belefér bőven még egy kajálás. én a délutánit váltanám ki. 4-5 körül aztán este vacsi. ugy hátha jó lesz.
2009. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom a délutánit kiváltani. A tápszert úgy értettem, hogy tejcivel együtt 500 ml meglegyen (ha nincs annyi tejem).
2009. máj. 26. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!