Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nagyon könnyű...

Ajánlanátok nagyon könnyű babakocsit 5 hónapos babának? Sokat bkv-zunk.

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Maclaren sportkocsi van, dönthető háttámlás, esernyőre csukható, alumínium vázas. 4-6-os villamoson utaztam vele párszor, a megállóba lépcsőn kell felvinnem a kocsit most már 1 éves gyerekkel együtt, simán elbírom. (Általában nem segítenek az emberek).

Sajnos nem tudom, hány kiló, még sosem mértem le, van belőle egy ikresem is, az 10,6 kg, akkor ez olyan 6 körül lehet??

2012. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.Igaz az én kislányom már elmúlott 1 éves mikor vettük.Mi nem bkv-zunk,kisvárosban lakunk itt nincs.De könnyű,esernyőre csukható

[link]

2012. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Még annyit vízszintesig dönthető,ami gondolom jól jön egy 5hónapos babánál.

2012. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esernyő kocsink van, Neonato, régebbi tipus, a vaterán vettem. 4,5 kg.

Nektek ilyen még nem jó, dönthető kell és lábzsák, kupola is kell.

A vaterán könnyű keresni, mert általában pontos leírás van. És nem muszáj megvenni, csak megkeresni az igazit :)

2012. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!Én ilyet vettem a kisfiamnak [link]


most volt 6hós!mi is sokat buszozunk...nagyon könnyű ez a kocsi és vállra akasztható..teljesen dönthető,vagyis cipzáros az oldala 2 fokozat van rajta!nekünk bejött :)

2012. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esprit esernyőkocsi, vagy vidd magadon mindenkinek jobb (nem kenguru!!!,hanem kendő, MeiTai,ErgoBAby,Manduca,Beco...stb)
2012. jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!