Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen ugráló...

Van valakinek ilyen ugráló pónija?

Figyelt kérdés

[link]

Milyen magas ez? Mekkora babának jó?


2012. jan. 14. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk van ilyen ugráló állatunk,a gyerekek nagyon szerették.Tavalyelőtt karácsonyra kapták,akkor voltak 15 hónaposak,és pontosan jó volt a mérete nekik.DE amit te belinkelsz,azon úgy látom kétféle méret van,amit te kinéztél,az sztem ennél kisebb gyereknek is jó,mert oda van írva,hogy "kicsi".Nem tudom mekkorák vagytok,de én ezt nem venném meg,hanem normál méretűt vennék.Egyébként mi azt vettük meg a kínaiban 2800-ért,ami a te linkeden van a jobb alsó sarokban,a piros csacsi(ha jól látom h az csacsi,ő póninak írja)Még most 2 évesen is jó nekik,nem volt olyan nap h ne szedték volna elő,de mostanra már megunták,már csak felállnak rá,így egyelőre elpakoltuk.
2012. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. jan. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!