Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi idős korig normális, h...

Menyi idős korig normális, h meg van dagadva a pici melle?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kis csomó lenne benne
2009. máj. 26. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van egy pici csomó a melle alatt...a doki azt mondta,hogy semmi gond vele..ezek a hormonok okozzák.Én már hallottam olyat is,akinek 15 hónaposan is megvolt...azt mondták neki,hogy ne nyomkodja,és azt figyelje,hogy nő-e..ha nem nő,akkor semmit sem kell tenni vele!!Mi 4 hónaposak elmúltunk!
2009. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok...Ti mennyi idősek vagytok?
2009. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is dudorka van a cici alatt, már múlik, a doki azt mondta nincs jelentősége. Most 8,5 hós.
2009. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is meg van duzzadva a cicije ,ő most 8 honapos de már volt egyszer neki 3 hósan engem egy kicsit idegesit a dolog mert én pajzsmirigy gondozott vagyok ,de mikor rákérdeztem a dokitól azt mondta semmi baj azért figyelgetni kell h ne e nő jobban,ez a hormonoktól van állitólag!Üdv:Barby
2009. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szoptatás miatt van általában, a női hormonok miatt, ami az anyatejbe is bekerül. Akkor van gond, ha szoptatás befejezése után 1-2 hónappal sem múlik el.
2009. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jajj köszönöm a választ én is /utolsó voltam/akkor meg vagyok nyugodva mert még én is szpotatok!Én meg már azt hittem a pajzsmirigy betegségemtől van!köszike még 1x
2009. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én már nem szoptatok 3 hónapja,most 8,5 hós a kislányom.
2009. máj. 26. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 hós lányomnak is meg van dagadva.
2009. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!