Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vizesedett a...

Szülés után vizesedett a lábatok? Fájt is? Elmúlt magától? Kedden volt császárom, a dokim még bent mondta, hogy normális a lábdagadás, de akkor még nem fájt, de most már igen, a térdhajlatomnál, nagyon meg van dagadva és picit piros.

Figyelt kérdés
A dokim pedig szabin van.
2011. aug. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van a kórházban valaki, aki helyettesíti, minél előbb meg kell mutatni, nehogy valami jkomolyabb érprobléma legyen. Nem szabad várni vele.
2011. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem amíg terhes voltam nem vizesedett, a szülés után még a bokacsontom sem látszott ki 3-4 napig.

A védőnő azt mondta igyak sokat, de nekem nem volt piros.

2011. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj,nekem nagyon.Éreztem h feszül a bokám meg a lábfejem,aztán mikor megnéztem...1 hétig nem látszott a bokám.Azt mondták,mert nagyon megijedtem,hogy míg mindkettő vizes addig nincs baj,szülés után ez normális.Ha csak az egyik vizes,azonnal orvos.Fel kell póckolni jó magasra,és feltett lábakkal szoptatni.
2011. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!