Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos, anytejes....

Kislányom 4 hónapos, anytejes. Múlt hónapban kb.70 dkg hízott most 4 hét alatt 40 dkg-ot.3250 grammal született most 6140 gramm. Kevés lehet neki már az anyatej, vagy csak ez a hónap ilyenre sikeredett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs. 3. hónap után már nem híznak annyit a babák. Illetve sokkal többet is mozognak. Ilyenkorra a hízás mértéke is lelassul.
2009. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont, mint az én kislányom. Ő az első 3 hónapban 70 dekákat hízott, a 4.-ben ő is 40-et. Ilyenkor már kicsit lassabb a súlynövekedés, többet mozognak a babák, így több energiát is használnak fel. Bőven elég a 40 deka, a súlya meg nagyon szép (az enyém 2950-nel született és csak 6 hónaposan volt 6450 g.). Nem hízhatnak minden hónapban olyan sokat, mint az eslőkben, mert akkor képzelheted, hogy mekkorák lennének 1 évesen.. :))))
2009. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váalaszokat! Szerintem is elég, csak tőlem mindenki rögtön azt kérdezi, hogy mennyit hízott és van olyan, aki szerint ez kevés.
2009. máj. 26. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom 2,70-el született, és az első két hónapban havi 1 kg-ot hízott, a harmadik hónapban 70 dkg-ot, és most, a 4 hónapban csak heti 10-12 dkg-ot hízik maximum. Én is aggódom folyamatosan, hogy nem elég már a tejem, de a dokim szerint 3 hónapos kor után, ha meghaladja a havi 25-30 dkg-ot a hízás, akkor nincs gond. Elvileg. Persze a tejci ettől még fogyóban lehet, és ez az, amit képtelenség megállapítani sajna.
2009. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!