Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ér valamit az a 10-20 gramm...

Ér valamit az a 10-20 gramm anyatej, amit a babám minden etetéskor tud szopizni a ciciből vagy olyan mintha semmit nem enne?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jön több tej, mellé tápszert kap.
2009. júl. 28. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy ér, ha van hozzá türelmed szoptatni:-)Az anyatej akkor is anyatej, ha csak 10 gramm..
2009. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze! Erősíti az immunrendszerét minden egyes cseppje érték. Tele van vitaminokkal, meg mindenekkel, amire a babádnak szüksége van. Hajrá, kitartást a szoptatáshoz!
2009. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem adom fel, szoptatom amíg egy csepp is jön:) Köszönöm
2009. júl. 28. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Látod, okos édesanya vagy! Szoptasd. És ha már nem kéri és még mindig lesz benne tej, fejd le, keverd neki krumplicskába, répába, almába.... Én is így voltam mint te.
2009. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Minden csepp ér valamit és tényleg ne add fel. Próbáltad növelni a tejedet? Mennyi idősek vagytok?
2009. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!